Linki sponsorowane

Sprawdzone namiary na pożyczki od osób prywatnych – pewny kontakt

Coraz bardziej fascynuje mnie fenomen i niezwykła popularność portali finansowych takich jak na przykład kokos. To są strony, na których królują pożyczki od osób prywatnych. Każdego dnia dokonuje się tam chyba kilku setek transakcji finansowych polegających na pozyczaniu sobie nawzajem pieniędzy na określony w licytacji procent.


Trochę to przypomina serwis aukcyjny allegro jednak tutaj jest tylko jeden towar, a mianowicie gotówka, którą można od kogoś pożyczyc. WIększość osób zainteresowana jest małymi kwotami i są to po prostu takie szybkie pożyczki chwilówki, a sumy oscylują tam zazwyczaj wokół pięciuset złotych. Zdarzają się oczywiście także o wiele większe kwoty jednak dużu dużo rzadziej. Ciężko chyba znaleźc kogoś kto przez internet, na zasadzie pożyczki od osób prywatnych pożyczy nam na mieszkanie lub drogi samochód. Do takich zakupów raczej powinniśmy skupić się na bankach i starać o normalne kredyty mieszkaniowe lub samochodowe. Pożyczki od osób prywatnych to także pożyczki pod zastaw lub weksel. ¯eby pozyczyć od osób prywatnych większa kwotę to powinniśmy mieć jakieś konkretne zabezpieczenie, które w razie nie dotrzymania przez nas umowy pożyczkodawca będzie mógł szybko i nawet z nawiązką, bez ryzyka spieniężyć. Brzmi to może brutalnie i takie jest życie, że często ludzie chcą pozyczac pieniądze od osób prywatnych, a potem nie mają zamiaru ich oddawać nawet w częsci. Zabezpieczenia pozyczek od prywatnych inwestorów są bardzo ważne i nie sądzę , że bez tego uda się komuś pozyczyć jakąś większą kwotę pieniędzy.

Jak tak obserwuję ten rynek to mam coraz większą ochotę żeby samemu zacząć pożyczać osobom prywatnym swoje oszczędności. Mam tego trochę i skoro można na tym zarobić więcej niż na lokacie bankowej to oczywiście trzeba bardzo poważnie taki pomysł na biznes rozważyć. Oczywiście muszę dobrze przestudiować co warto i należy wręcz brac pod zastaw lub jak dobrze wypełnić weksel, ale to zwykła formalność i pierwszy lepszy prawnik za opłatą takich porad mi udzieli.


Posted in Gdzie mogę zwrócić się o pomoc finansową | Tagged , , | Leave a comment

Comments are closed
Read previous post:
Kto przez internet daje szybkie pożyczki pod zastaw – kasa od ręki

Niedawno obchodziliśmy z mężem dwudziestą piątą rocznicę ślubu. Było wspaniałe przyjęcie z tej okazji. Przez...

Close