Linki sponsorowane

Gdzie są uczciwe pożyczki pozabankowe dla pracujących na czarno

Decydując się na kredyt – uważajmy! Zaciągnięcie kredytu chyba nigdy nie było tak proste. Ułatwienie procedur przyznawania kredytów wiąże się jednak z pewnego rodzaju pułapką. Im prostsze są te procedury, tym więcej osób pokusić będzie się mogło o zaciągnięcie takiego zobowiązania. Coraz bardziej popularne stają się pożyczki chwilówki, które to często udzielane są tylko i wyłącznie na podstawie okazania ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Są to także pożyczki pozabankowe dla osób pracujących na czarno. Dla wielu osób okazują się one jednak być swoistym gwoździem do trumny. Strasznie wysokie oprocentowanie, często zakrawające o lichwę, na pewno w żaden sposób nikomu nie pomaga.

Niestety jednak zdecydowana większość osób nawet nie potrudzi się o dokładne przeczytanie podsuwanej pod nos umowy. Chyba nikomu nie muszę mówić, że jest to błąd kardynalny, który to w przyszłości może okazać się naprawdę bolesny. Cóż, takie podejście można by było nazwać selekcją naturalną, jednakże czy aby na pewno właściwym będzie karanie osób za ich niewiedzę? Niestety jednak – różnego rodzaju luki prawne pozwalają na stosowanie praktyk, które to dawno powinny zostać zabronione. Skoro jednak jesteśmy już dorośli, to zdawać powinniśmy sobie sprawę z pewnych zagrożeń, jakie to nas otaczają.


Posted in Gdzie mogę zwrócić się o pomoc finansową | Tagged , , | 6 Comments

6 Responses to “Gdzie są uczciwe pożyczki pozabankowe dla pracujących na czarno”

 1. krzysztof says:

  potrzebuje porzyczyc500 zl na2 miesiace pracuje na czarno 514295798

 2. krzysztof says:

  bardzo dobra forma tylko niewiem jak sie sprawdza w rzeczywistosci prosz otelefon gdzie dostane takom porzyczke

 3. Hanka M. says:

  Jestem ciekawa jak wygląda spłata takich pożyczek w przypadku osób pracujacych bez umowy i bez pewnych dochodów. Co się dzieje, gdy ktoś nagle znajdzie się na lodzie? Z pustego w próżne raczej się nie da… a taryfy ulgowej raczej tutaj nie przewiduję…

 4. pożyczka bez sprawdzania dochodów says:

  W Polsce jest coraz więcej osób bezrobotnych. Kryzys gospodarczy uniemożliwia powstawanie nowych miejsc pracy. Dlatego rekordy popularności biją wszelkie instytucje pozabankowe oferujące proste rozwiązania kredytowe. Do grona wiodących firm pożyczkowych w Polsce na pewno można zaliczyć SmsBankQ.
  Pożyczki udzielane w SmsBankQ

  – pożyczka na krótki termin od 200 do 600 złotych
  – wniosek kredytowy przez SMS lub Internet
  – proste procedury
  – okres kredytowania do 15 dni
  – opłata przygotowawcza od 10 do 30 złotych

  Fokus_Sanok

 5. pitersoon says:

  poszukuję kredytu/pozyczki do 100 tys zł mozliwosc spłat miesiecznych 1200 – 1400 zł

  brak udokumentowanych dochodów, BIK. stała praca w niemczech na czarno

  informacje proszę na adres mail: piotrosban@wp.pl piotrosban@wp.pl

 6. artur says:

  Witam, poszukuje uczciwej osoby lub firmy ktora udzieli mi pozyczki do 5000zl jestem w big moje problemy sa zpowodowane z wlasnej glupoty ktora popenilem prawie 10 lat temu i to wszystko sie ciagnie za mna. Moje zrodlo dochodow jest b. wysokie ale z tytulu umow o dzielo. Bardzo prosze o pomoc.
  Kontakt 517207276

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Read previous post:
Zaczynamy grę na giełdzie – w co warto inwestować pieniądze bezpiecznie

Nawet początkujący gracze w wielkim świecie inwestycyjnym mają szansę, by się odnaleźć. Najważniejsze to jednak...

Close