Najtańsza pożyczka prywatna

Gdzie prywatnie pożyczyć pieniądze
>

Najtańsza pożyczka prywatna

Postautor: kajetan » 12 paź 2012, 15:18

Gdzie jej szukać, u kogo? W jakiej konkretnie firmie? Szukamy oferty, która będzie w miarę przystępna.
Nie ma szans na otrzymanie środków z banku, ani skoków. W skokach również sprawdzają bik.
Nie wiem jak w providencie. Do kogo udać się po pieniądze?
kajetan

Tania pożyczka prywatna

Postautor: bruks » 12 paź 2012, 15:30

W pożyczkach prywatnych nie ma rankingów, bo wiele firm istnieje tylko na słupie...
Tak więc nie masz czego szukać. 20% to raczej takie minimum przy takiej pożyczce. Jeśli chodzi o chwilówki to będzie to nawet wartość o wiele większa.
Generalnie pożyczki prywatne po prostu muszą być drogie - jeśli nie jesteście sprawdzani w BIK, nie są sprawdzane wasze dochody, to koszt tego ryzyka musi ponieść właśnie wy.
bruks

Re: Najtańsza pożyczka prywatna

Postautor: papacarlito » 03 sty 2013, 09:27

Nie wiem czy warto bawić się w tego typu rzeczy. Później jest z tego więcej problemów niż korzyści.
papacarlito

Postautor: Natan » 04 sty 2013, 10:57

Zależy na jaką kwotę chcą się Państwo zadłużyć. Jeśli na niewielką to z pewnością najtańszą, a raczej zupełnie darmową ofertę proponuje obecnie wiele firm pozabankowych, takich jak vivus i netcredit. Pożyczacie 1000 zł i tyle po określonym czasie też oddajecie. Oczywiście musi to być pierwsza pożyczka w danej firmie. W przypadku większych kwot i dłuższego okresu kredytowego raczej będzie ciężko znaleźć ofertę bez BIK w miarę tanią - firm jednak jest mnóstwo więc trzeba poszukać, porównać... Pamiętajmy także, że najlepsza wcale nie oznacza najtańszą. Osobiście uważam, że ważne jest, aby skorzystać z pewnej i bezpiecznej pożyczki.
Porównaj oferty kredytowe 9 najlepszych firm pożyczkowych - tuk.pl !
Natan

Postautor: mobilny » 15 wrz 2014, 15:52

jeśli chodzi o tanią a moze i najtańszą to polecam kasa-na-komornika, pozyczka bez baz dłuzników, absolutnie prywatne, wiem bo korzystałem ;P
mobilny

Postautor: wojtek42 » 18 lut 2017, 18:06

ale co taka pożyczka może
wojtek42

Postautor: popek79 » 06 kwie 2017, 08:57

ze swojego doswiadczenia moge polecic Ci porownywarke www.kasolandia.pl naprawde minimum formalnosci ,bez BIK-u i pieniazki przychadza na konto szybko ,pozdrawiam
popek79

Wróć do Pewne pożyczki prywatne przez internet