Czy jest alternatywa dla chwilówek online

Gdzie zadłużone osoby znajdą pomoc.
>

Czy jest alternatywa dla chwilówek online

Postautor: klara569 » 02 paź 2014, 17:30

W Polsce dużą popularnością cieszą się szybkie pożyczki online tak zwane chwilówki. Są to pożyczki w kwotach nieprzekraczających 1 500 zł. Okres kredytowania chwilówek wynosi mniej więcej miesiąc. Ciekawi mnie to, czy na rynku znajdę pożyczki w większych kwotach i na dłuższy czas?
klara569

Długoterminowe pożyczki w sieci

Postautor: kawior » 02 paź 2014, 17:40

Z tego co wiem jest w Polsce instytucja finansowa kredytująca na dłuższy okres w necie. Jest to Profi Credit, który uruchomił internetowy system sprzedaży pożyczek na okres do 2 lat. Co więcej można otrzymać od nich kwotę do 4 tysięcy złotych. Wszystkie standardy obsługi jak w przypadku chwilówek: automatyczna ocena zdolności kredytowej, szybki przelew pieniędzy na konto, wniosek online zostały zachowane.
kawior

Ile można maksymalnie pożyczyć w Internecie

Postautor: mikrus » 02 paź 2014, 17:46

Dla osób, które chcą pożyczyć znacznie większe kwoty polecam pożyczki społecznościowe. Na tego typu portalach można naprawdę tanio i szybko zdobyć dodatkową gotówkę. W przypadku pożyczek społecznościowych nie musimy się bać o jakieś kruczki prawne. Wszystkie formalności są jasne i zawarte w regulaminie danego portalu.
mikrus

Re: Ile można maksymalnie pożyczyć w Internecie

Postautor: mobilny » 06 paź 2014, 17:12

mikrus pisze:
> Dla osób, które chcą pożyczyć znacznie większe kwoty polecam pożyczki
> społecznościowe. Na tego typu portalach można naprawdę tanio i szybko
> zdobyć dodatkową gotówkę. W przypadku pożyczek społecznościowych nie musimy
> się bać o jakieś kruczki prawne. Wszystkie formalności są jasne i zawarte w
> regulaminie danego portalu.
dokładnie, jeśli chodzi o moją sytuację to kiedyś wziąłem parę chwilówek a potem nie mogłem z tego wyjść, skorzystałem z portalu kasa-na-komornika i wyszedłem na prostą, warto bo nie patrzą na twoje zadłuzenie.
mobilny

Wróć do Pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz