Pożyczki bez sprawdzania w BIK

Gdzie zadłużone osoby znajdą pomoc.
>

Pożyczki bez sprawdzania w BIK

Postautor: majkus » 24 wrz 2012, 15:02

W których firmach/instytucjach mogę liczyć na otrzymanie środków bez sprawdzania w BIK?
Jestem poważnie zadłużony, ale kolejna pożyczka jest dla mnie niezbędna - nie mam z czego utrzymać rodziny.
Proszę o podawanie nazw instytucji, w których koszty pożyczki bez bik będą najniższe.
majkus

U kogo pożyczki bez BIK

Postautor: karel » 24 wrz 2012, 15:12

Pożyczki bez sprawdzania w BIK mają sens, ale w wybranych instytucjach, które są pewne. Musisz uważać na umowy. Nie chcę ci sugerować żadnej konkretnej firmy - spróbuj sprawdzić kilka firm znalezionych przez Google, jest ich całe mnóstwo - każdy chce pożyczać. Mnie pożyczała Dobra pożyczka. Warunki nie były cudowne, ale nie miałem innego wyboru, poza tym oni byli w miarę znani na rynku, więc ryzyko oszustwa niby mniejsze. Tak więc raczej żadna firma pożyczkowa idealna nie jest - nie oczekuj po nich szału.
karel

Umowy na pożyczki bez BIK

Postautor: angel » 24 wrz 2012, 15:20

Dokładnie - zwracajcie uwagę na dodatkowe koszty, bo firmy próbują dobrze zarobić na naszych problemach. Narzucają bardzo wysokie koszty za to, że płatności nie są realizowane w terminie. Pojawiają się również koszty dodatkowe w umowach, których nie musicie rozumieć. To w bankach obowiązuje zasada, że doradca musi wam powiedzieć o wszystkich kosztach. W firmach pożyczkowych jeśli sami nie wyłapiecie dodatkowych kosztów, dziwnych sum i procentów, to raczej nikt wam o nich nie wspomnie.
angel

Re: Pożyczki bez sprawdzania w BIK

Postautor: mobilny » 15 wrz 2014, 15:50

jeśli chodzi o tanie koszty to polecam Ci portale społecznosciowe, ja korzystam z pozycz i kasa-na-komornika, tam można złożyć wniosek o pożyczkę.
mobilny

Wróć do Pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz