Skąd wziąć pieniądze na rozkręcenie biznesu

Tu znajdziesz kredyt na oświadczenie
>

Skąd wziąć pieniądze na rozkręcenie biznesu

Postautor: malamegi » 23 wrz 2012, 16:26

Gdzie pozyskać środki na rozkręcenie firmy?
O założeniu własnej firmy myśli sporo osób. W wielu jednak przypadkach na myśleniu się kończy. Podjęcie działań w tym kierunku jest bowiem uzależnione od pieniędzy – nie da się uruchomić działalności gospodarczej, nawet takiej jednoosobowej, bez zaangażowania w to pewnej ilości środków finansowych. I tutaj właśnie zaczynają się schody, ponieważ takowe fundusze ciężko jest pozyskać.

Wszelakie dotacje oraz kredyty w bankach są obwarowane tak zaostrzonymi kryteriami, że przeciętny człowiek nie jest w stanie im sprostać. A przecież już w momencie zarejestrowania działalności licznik zaczyna bić – trzeba płacić ZUS oraz wiele innych opłat. Coraz częściej wykorzystywanym sposobem umożliwiającym pozyskanie potrzebnego kapitału są pożyczki pozabankowe dostępne nie tylko dla osób prywatnych, ale również i podmiotów instytucjonalnych. Uzyskanie wsparcia ze strony formy pożyczkowej nie stanowi jakiegoś większego problemu. Pożyczki pozabankowe słyną zresztą z tego, że są łatwo dostępne i przyznawane w oparciu o uproszczone formalności.

Nikt nie wymaga tu od przedsiębiorców zaświadczeń z urzędu skarbowego czy zakładu ubezpieczeń społecznych, co w bankach jest standardowym wymogiem. Nie ma znaczenia czy firma działa na rynku rok, dziesięć lat, czy może dopiero się rozkręca. Najważniejsze z punktu widzenia jej właściciela jest to, by dobrze wybrać ofertę. Decyzja musi być przemyślana i poparta konkretnymi argumentami. Na szczęście ofert nie brakuje, dostępnych jest ich sporo, więc jest w czym wybierać.
malamegi
 
Posty: 20
Rejestracja: 12 sie 2012, 09:40

Re: Skąd wziąć pieniądze na rozkręcenie biznesu

Postautor: krojony88 » 12 paź 2013, 10:44

Każda firma może starać się to dofinansowanie albo kredyt na start. W tym celu udać się do banku :) Bo branie tej pożyczki w innym miejscu niż bankach jest ryzykiem ogromnym.
krojony88
 
Posty: 7
Rejestracja: 12 paź 2013, 10:39

Re: Skąd wziąć pieniądze na rozkręcenie biznesu

Postautor: bartekk2 » 29 cze 2015, 07:28

Najlepiej udać sie do banku. Na pewno otrzymamy tam najmniejsze oprocentowanie.
bartekk2
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2015, 16:14

Re: Skąd wziąć pieniądze na rozkręcenie biznesu

Postautor: zadluzenie123 » 12 kwie 2016, 09:56

Warto też spojrzeć na dotacje unijne, są różne programy wspierające rozkrecenie firmy. Owszem jest za tym chodzenia ale te kryteria nie są znowu nie wiadomo jak wygórowane więc warto. Firma UniFund zajmuje się pozyskiwaniem dotacji np dla Ciebie, oni wszystkim się zajmują całą papierkową robotą i bedziesz mial pewność ze jest wszystko dobrze wypelnione i zlozone na czas. Warto do nich napisac i zapytac o dotacje a oni doradzą, www.unifund.pl na tej stronie jest formularz z którego można skorzystać w razie pytań i cały opis ich ofert itp.
http://www.firststeps.com.pl/
Bardzo gorąco polecam!!
zadluzenie123
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2016, 13:45

Re: Skąd wziąć pieniądze na rozkręcenie biznesu

Postautor: Lubie0 » 12 kwie 2016, 10:20

A czy unifund bardzo różni się od dotacji z UP?
http://cel.com.pl/
Szkoła godna polecenia i warto z niej skorzystać :)
Lubie0
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwie 2016, 13:17


Wróć do Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron