Gdzie się można udać po kredyt na komornika?

Ogłoszenia osób potrzebujących kredytu na spłatę komornika
>

Gdzie się można udać po kredyt na komornika?

Postautor: mikrus » 30 maja 2012, 11:51

Napewno takiej pożyczki nie udzieli nam żaden bank. Trudno się dziwić. Banki muszą się liczyć z ryzykiem kredytowym. Wystarczy się zastanowić, jakie świadectwo prezentuje potencjalny kredytobiorca, wobec którego zostało wszczęte postępowanie komornicze....Myślę, że taką pomoc finansową tzn. dla osób z komornikiem na karku można otrzymać w instytucji parabankowej. Jestem takiego zdania, że lepiej się ponownie zapożyczyć i poukładać sprawy kredytowe niż stracić majątek trwały podczas egzekucji-nei mówiąc już o wstydzie....
mikrus

Szybki kredyt na spłatę komornika

Postautor: mikrus » 08 wrz 2012, 22:37

Pożyczki parabankowe są drogie. Fakt ten nie powinien nikogo dziwić i denerwować. Instytucje pozabankowe udzielają pożyczek z własnych środków pieniężnych. Natomiast banki w większości posiłkują się depozytami pobieranymi z rynku. Po drugie gdzie znajdziemy bank, który odważy się pożyczyć pieniądze osobie z zajęciem komorniczym. Ja znam tylko takie przypadki w parabankach. Firmy pożyczkowe mają tą przewagę, iż nie weryfikują klientów w bazach BIK. Liczy się tylko to, czy klient otrzymuje regularny dochód. Do takich instytucji finansowych na pewno należy Aasa Polska.

Warunki pożyczki w Aasa Polska:

- pożyczki w kwocie od 1 do 3 tysięcy złotych
- wnioskować można przez Internet
- nie trzeba przedstawiać poręczycieli i zabezpieczeń
- okres kredytowania od 1 miesiąca do 2 lat
- minimalny wiek pożyczkobiorcy to 20 lat
- oprocentowanie szybkiego kredytu: 14,9 proc.
- koszty przygotowawcze w wysokości 299 zł
- opłata administracyjna 9 zł/miesiąc
mikrus

Re: Gdzie się można udać po kredyt na komornika?

Postautor: mikrus » 18 wrz 2012, 20:05

szybki kredyt na komornika

Jeśli koszty komornicze nie przekraczają tysiąca złotych to proponuję skorzystać z szybkiej chwilówki SMS w Internecie. Serwis pożyczkowy EkspresKasa.pl przygotował dla klientów szereg chwilówek w kwocie od 50 do 1 000 złotych. Należy zaznaczyć, że oferta skierowana jest do osób w wieku od 21 lat. Przyznane pieniądze przysyłane są klientom pocztą kurierską Impost. Dopuszcza się także przelew środków bezpośrednio na rachunek pożyczkobiorcy.
mikrus

Postautor: Natan » 05 lut 2013, 11:27

Pożyczkę z komornikiem do 1000 zł proponuje także firma Kredyty Chwilówki - klient nie musi obawiać się ryzyka i niepewności, bo instytucja posiada swoje placówki więc można się do nich udać i wszystko załatwić na miejscu. Nie wiem czy taka kwota kogoś "uratuje" ale czasem naprawdę komornik wisi nam nad głową przez drobne sumy więc z pewnością warto skorzystać z takich rozwiązań, by spłacić dług jak najszybciej i nie ponosić dodatkowych niepotrzebnych konsekwencji. :geek:
Porównaj oferty kredytowe 9 najlepszych firm pożyczkowych - tuk.pl !
Natan

Postautor: gieroj » 30 wrz 2013, 11:13

Ale po co się dalej zadłużać? Przecież firmy windykacyjne chętnie rozłożą nam należność na raty - ale skoro już doszło do decyzji sądowej o egzekucji komorniczej, to znaczy że ktoś albo miał pecha albo zwyczajnie nie chce/nie ma możliwości spłacenia się - niestety, w takiej sytuacji nawet pożyczka nie pomoże.
gieroj

Postautor: creative999 » 01 lis 2014, 21:05

Jeżeli nadal szukasz jakieś oferty pozabankowej, polecam zapoznanie się z tą ofertą oferty bez bik - Korzystałem, a z moją historią kredytową, nie koniecznie było to łatwe, ale udało się dostać kredyt bez BIK. Możesz wziąć kredyt nawet do 15 000zł
creative999

Postautor: anna41 » 25 lis 2014, 09:27

witaj
moge cie prosić o jakieś szczegóły oferty z której skorzystałeś?
mój email. anna41@opoczta.pl
anna41

Postautor: Ada 604 » 11 gru 2014, 15:16

creative999 pisze:
> Jeżeli nadal szukasz jakieś oferty pozabankowej, polecam zapoznanie się z
> tą ofertą oferty bez bik - Korzystałem, a z moją historią kredytową, nie
> koniecznie było to łatwe, ale udało się dostać kredyt bez BIK. Możesz wziąć
> kredyt nawet do 15 000zł
Jeśli jest możliwość podania strony bardzo proszę o pomoc. Im szybciej tym lepiej
Ada 604

Postautor: Ada 604 » 11 gru 2014, 15:17

Zapomniałam proszę kierować na email ada604@interia.pl Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.
Ada 604

Postautor: Łukasz » 26 lut 2015, 09:07

Cześć,

dla wszystkich potrzebujących mogę polecić firmę która udziela pożyczek pozabankowych,
jest to firma Janvest,
http://pozyczki-janvest.pl/3/oferta
zerknijcie na ofertę,
oferują pożyczki bez BIK dla firm i osób fizycznych.
Pozdrawiam

Łukasz
Łukasz

Wróć do Szukam pożyczki na komornika