Pożyczka Extraportfel pierwsza darmowa?

Opinie o kredytach bez bik i pożyczkach pozabankowych
>

Pożyczka Extraportfel pierwsza darmowa?

Postautor: Barry » 13 sty 2017, 22:43

Zna ktoś z Was tą firmę i korzystał z pierwszej darmowej pożyczki. Według informacji na stronie oferują 2k na 45 dni w przypadku pierwszej pożyczki za darmo? Korzystał ktoś z Was z tej pożyczki?
Barry

Re: Pożyczka Extraportfel pierwsza darmowa?

Postautor: Marius » 13 sty 2017, 22:49

To jest CreamFinance to samo co Lendon. Z tym, że w Lendon pierwsza pożyczka jest tylko na 30 dni, a tu jest na 45 dni i to cała różnica. Wątpię, że Ci dadzą te 2000 zł, bo z tego co czytałem w portalach o pożyczkach, to raczej nie dają tyle, a kwota ta spełnia głównie rolę marketingową.

Ogólnie raczej są dobre opinie o tej pierwszej darmowej pożyczce w Extraportfel
http://antyhaczyk.blogspot.com/2016/06/extraportfel-opinie-lendon.html
Extra portfel pierwszą pożyczkę daje za darmo, nie ma tam żadnych wałków ani manipulacji w umowach, ale raczej nie na te reklamowane 2 tys.
Marius

Postautor: Rejus » 14 sty 2017, 12:28

Zgadza się lepiej wziąć mniejszą kwotę. Jak potrzebujesz koniecznie 2 tys. zł, to możesz tu 1000 zł i do tego wziąć drugą np. w Vivus lub innej firmie, jeśli nie korzystałeś jeszcze. Tylko, żeby Cię nie podkusiło wziąć drugą w Lendon jak już weźmiesz w Extra Portfel, bo to jest jedna firma tak jak napisał kolega i możesz wziąć tylko raz pierwszą darmową pożyczkę w jednej z nich.
Rejus

Postautor: Adamek » 17 sty 2017, 14:48

Jest darmowa, chyba że już kiedyś brałeś w Lendon, bo to ta sama firma lub może w jakiejś innej firmie należącej do Creamfinance. Trzeba patrzeć na nazwę pożyczkodawcy w umowie, a nie na nazwy firm, bo można się tak wkopać. Myślisz, że bierzesz pierwszą pożyczkę za darmo, a potem się okazuje, że nie jest za darmo, tylko z normalnymi opłatami i oprocentowaniem, bo już prałeś kiedyś pożyczkę w tej firmie tylko pod inną nazwą.
Dużo firma tak działa, że ma po kilka marek.
Adamek

Postautor: Giepman » 17 sty 2017, 14:53

Adamek pisze:Dużo firma tak działa, że ma po kilka marek.

Tylko, nie wiem czy w takim wypadku udzielają tej pożyczki, a potem informują, że już u nich brałeś. Czy po po prostu odmawiają.

Z tego co wiem to podobna sytuacja jest w Ferratum Bank, do którego należą też Ekspres Kasa, Ofin, KasaTAK
Potem Vivus i Zaplo to chyba też ta sama firma.
NetCredit i Incredit
Filarum i SohoCredit

Pewnie się jeszcze znajdzie cała masa takich mulit markowych firm. Trzeba pamiętać gdzie się pożyczało i zachowywać umowy nawet jak się już spłaciło taką pożyczkę ileś lat temu. Szczególnie to jest ważne dla osób, którym często zdarza się korzystać z promocyjnych darmowych pożyczek.
Giepman

Postautor: Marius » 17 sty 2017, 14:58

Tu masz recenzję pierwszej darmowej pożyczki zarówno w Lendon jak i Extraportfel https://antyranking.blogspot.com/2016/08/extraportfel-lendon-opinie-pozyczki.html
Extraportfe ma lepsze opinie, bo pierwszą pożyczkę ma na 45 dni i to jest znacznie młodsza firma. Przy czym to jedyna różnica te 15 dni więcej na spłatę. Poza promocją wychodzi mniej więcej na jedną. Są pewne różnice jak się przeprowadzi symulację na stronie. Procentowo mogą wyglądać na zauważalne, ale kwotowo różnice wynoszą po kilka złotych, czasem kilkadziesiąt. Nie jest to dokładnie to samo, ale bardzo zbliżone są oferty w obu firmach.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2017, 17:22 przez Marius, łącznie zmieniany 1 raz
Marius

Postautor: Barry » 17 sty 2017, 16:01

Nie brałem nigdy pożyczki w Lendon, ale dobrze wiedzieć o takich rzeczach. Pewnie informują dopiero jak już skorzystasz, że niestety ale nie kwalifikujesz się do promocji, bo korzystałeś już u nas z pożyczki. To znaczy nie wiem tego, ale po co by w takim wypadku działali pod różnymi markami. To mi się wydaje, że celowa tok robią.
Barry

Postautor: Adamek » 17 sty 2017, 16:05

Nie koniecznie, wiele firm działa pod różnymi markami - nazwami handlowymi. To jest powszechne na rynku. Po co? hmm może dla podzielenie oferty, trafienia do różnych grup docelowych, zajęcia większej części rynku itp. Przy czym oferty Lendon i Extra Portfel są do siebie dość zbliżone. W każdym razie chcąc skorzystać z pierwszej promocyjnej pożyczki za darmo nie odważyłbym się na taki manewr wiedząc, że to ta sama firma, bo nie ukrywajmy te pożyczki poza promocją są delikanie mówiąc cholernie drogie i tak jest w każdej firmie tego typu.
Adamek

Postautor: Rejus » 28 sty 2017, 18:31

Po prostu trzeba patrzeć na to co jest na umowie i na nazwę pożyczkodawcy, bo to przecież z nim zawieramy umowę, a nie ze stroną i marką. Tylko z określoną firmą, której nazwa jest inna. Marki handlowe nie mają tu znaczenia. Gdyby jeszcze tylko ludzie czytali umowy. Sam wiem jak bardzo to ważne, a nie raz tylko przelecę powierzchownie, bo mi się nie chce, a to błąd. Przy czym nazwa pożyczkodawcy powinna być raczej na samej górze podana.
Rejus

Postautor: kamil54 » 30 sty 2017, 08:33

duze oprocentowanie tu jest
kamil54

Wróć do Opinie o firmach pożyczkowych