Kredyt samochodowy bez bik

Jakie instytucje udzielają kredytów bez sprawdzania BIK
>

Kredyt samochodowy bez bik

Postautor: malamegi » 23 wrz 2012, 16:05

Pozabankowa pożyczka na auto - Decyzja o zakupie samochodu jest niewątpliwie jedną z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Nie zawsze jednak dysponujemy odpowiednią ilością gotówki na ten cel. Powstaje zatem pytanie – skąd ja wziąć? Na bank nie każdy z nas może liczyć. Bardzo wysokie wymagania odnośnie zdolności kredytowej sprawiają, że kredyt staje się opcją niedostępną dla coraz większej liczby zainteresowanych nim osób.

Na szczęście istnieje wyjście z tej sytuacji, a jest nią pożyczka pozabankowa. Nawet wówczas, gdy nasze zarobki nie są zbyt wysokie bądź noty w Biurze Informacji Kredytowej nie przedstawiają się najlepiej, mamy szansę na otrzymanie pożyczki. Niska zdolność kredytowa nie dyskwalifikuje nas. W porównaniu z kredytem samochodowym pożyczka pozabankowa daje nam ten komfort, że tylko my jesteśmy właścicielami auta i sami decydujemy o tym, co z nim zrobić. Nie obowiązują nas ograniczenia dotyczące wieku pojazdu. Jeśli chcemy go sprzedać w trakcie okresu spłaty – to tylko i wyłącznie nasza prywatna sprawa.

W bankach natomiast jest zupełnie inaczej – dopóki nie spłacimy ostatniej raty, w dokumentach figuruje zapis mówiący o tym, że bank jest współwłaścicielem samochodu. Bez zgody banku sprzedaż nie wchodzi w rachubę. Do tego dochodzą jeszcze dość rygorystyczne kryteria nie tylko odnośnie naszej zdolności kredytowej, ale i samochodu. Dlatego też wiele osób woli pożyczkę pozabankową. Jej wybór powinien być starannie przemyślany. Firmy pożyczkowe oferują je bowiem na różnych warunkach.
malamegi
 
Posty: 20
Rejestracja: 12 sie 2012, 09:40

Re: Kredyt samochodowy bez bik

Postautor: sandalka » 28 paź 2018, 17:23

lepiej nie brac wcale
sandalka
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2018, 16:43


Wróć do Gdzie są prawdziwe kredyty bez bik?

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron