Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?

Pożyczki od instytucji niebankowych.
>

Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?

Postautor: malamegi » 17 wrz 2012, 07:55

Jaka pożyczka pozabankowa będzie dla nas najlepsza? Generalnie rzecz biorąc, zależy to od sytuacji w jakiej się znajdujemy, przy czym oczywiście trzeba wziąć pod uwagę szereg rozmaitych czynników. Przede wszystkim musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, na co potrzebne są nam pieniądze – czy chcemy na przykład opłacić bieżące rachunki, czy też może w rachubę wchodzą znacznie większe wydatki. Od tego bowiem uzależniona jest kwota jaką zamieścimy we wniosku.

Kolejną kwestią, nad którą powinniśmy się zastanowić jest to, na co realnie możemy sobie pozwolić i jak duże obciążenie jest w stanie znieść nasz domowy budżet. Jest to niezwykle ważne przy ustalaniu zarówno wielkości rat, jak i ich ilości. Z naszego punktu widzenia najbardziej korzystna jest opcja z mniejszą ilością rat, ponieważ wówczas ponosimy mniejsze koszty odsetkowe. Niestety, ma ona też swój minus – w takiej sytuacji trzeba płacić wyższe raty, co dla wielu z nas jest nie do zaakceptowania.

W każdym bądź razie w takim układzie musimy mieć na względzie swój interes – o wiele bardziej opłaci się nam wydłużyć okres spłaty, ale wywiązywać się z terminów systematycznie niż popaść w poważne kłopoty z powodu nieterminowego opłacania rat. Własnych możliwości nie powinniśmy przeceniać – w kwestiach finansowych lepiej jest wręcz je wręcz zaniżyć, ale przynajmniej później uniknąć przykrych niespodzianek. Nie wolno też zapomnieć o zapoznaniu się z różnymi dostępnymi ofertami – tutaj akurat mamy niemały wybór. Tym większe są szanse na znalezienie najkorzystniejszej pożyczki.
malamegi

Re: Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?

Postautor: gosiek27 » 18 wrz 2012, 20:15

Pożyczka w Prometeusz Kredyty

Moim zdaniem najlepsza pożyczka pozabankowa na rynku. Z tego powodu, iż zdolność kredytowa ustalana jest podczas rozmowy ustnej z doradcą finansowym. Jest to naprawdę łakomy kąsek dla zwolenników ofert parabankowych:
Prometeusz Kredyty.
- oferty pożyczek na stronie Twojachwilowka.pl
- szybka pożyczka od 50 do 400 złotych
- bez sprawdzania w BIK
- maksymalny termin spłaty wynosi 30 dni
- wypłata gotówki nawet w jeden dzień
- wymagany wiek pożyczkobiorcy: od 30 do 80 lat
- dla stałych klientów pożyczka do 500 złotych
gosiek27

Postautor: Katarzyna » 29 wrz 2014, 19:28

Na Szybkiej Gotówce można brać do 2500 złotych, nawet kiedy się zwracasz do firmy pierwszy raz.
Katarzyna

panda money

Postautor: mikrus » 01 paź 2014, 17:08

Polecam nową markę na polskim rynku błyskawiczych pożyczek online-PANDAMONEY. Firma ta oferuje pomoc finansową w wysokości od 100 do 1800 zł. Okres kredytowania wynosi od 7 do 30 dni. Naprawdę można liczyć na szybkie rozpatrzenie wniosku i nie są wymagane żadne zbędne dokumenty. Mi akurat ta pożyczka bardzo pomogła, bo nagle zepsuła mi się pralka....
mikrus

Postautor: mobilny » 06 paź 2014, 17:16

a ja polecam dość tanią alternatywę dla chwilówek, tzw pożyczkę społecznosciową na portalu kasa-na-komornika, na pewno dużo taniej i bez sprawdzania tych wszystkich baz dłużników.
mobilny

Postautor: Horazio » 21 mar 2017, 11:27

Jeśli o mnie chodzi to ja zawsze wolę sprawdzić pożyczki na porównywarce kredytowej takiej jak Direct Money http://direct.money.pl/pozyczkipozabankowe/. Dzięki temu mogę wybrać rozwiązanie, które w moim przypadku będzie sprawdzać się najlepiej, a jest to ważne, by nie wkopać się w jakieś niepożądane problemy i kłopoty.
Horazio

Postautor: marekz » 04 kwie 2017, 09:24

Osobiscie moge Ci polecic serwis .Korzystam z tej oferty regularnie i nigdy nie mam
zadnych problemow .Dla mnie wazne jest to,aby bylo minimum formalnosci,bez sprawdzania w BIK i szybka wyplata
pieniedzy,dlatego tez ta oferte zawsze wybieram.Mozesz tez poszukac innych firm w internecie,troche tego jest;)
marekz

Wróć do Firmy oferujące uczciwe pożyczki pozabankowe