Pożyczka pozabankowa na zakup mieszkania

Pożyczki od instytucji niebankowych.
>

Pożyczka pozabankowa na zakup mieszkania

Postautor: malamegi » 17 wrz 2012, 08:15

Własne mieszkanie a pożyczka pozabankowa - pożyczki pozabankowe na mieszkanie?
Podstawą życiowej stabilizacji jest nie tylko posiadanie pracy, ale również i własnego mieszkania. Niestety, o jego zakupie wielu Polaków może tylko pomarzyć. Jest to inwestycja wymagająca dla przeciętnego człowieka niewyobrażalnych wręcz nakładów finansowych. Nawet, jeśli ktoś jest zatrudniony na etat nie ma jakiejkolwiek gwarancji, że dostanie kredyt w banku. Zresztą, dostęp do jakichkolwiek – nie tylko mieszkaniowych – kredytów hipotecznych został przez banki już jakiś czas temu mocno ograniczony.

Kryteria dotyczące zdolności kredytowej zostały zawyżone do tego stopnia, że nawet i dla wielu całkiem nieźle zarabiających osób stanowią mur nie do sforsowania. Alternatywę dla opisywanych tu kredytów stanowią pożyczki pozabankowe – i ludzie coraz częściej z tej właśnie opcji korzystają. Dlaczego? Przesłanek ku temu mają dostatecznie dużo. Chcą wreszcie wejść w posiadanie mieszkania, by zacząć móc poważnie myśleć i o innych sprawach – jak na przykład o założeniu rodziny.

Jeżeli decydują się na zaciągniecie pożyczki w dobrej i solidnej firmie, mogą liczyć na atrakcyjne warunki umowy dostosowane do ich potrzeb oraz realnych możliwości finansowych. Nie bez znaczenia dla nich jest także to, że nie są sprawdzani w Biurze Informacji Kredytowej, więc jeśli nawet nie mają tam najlepszej historii finansowej, nie muszą się martwić o to, że stanie im to na drodze do uzyskania pieniędzy. Pożyczkę pozabankową, podobnie zresztą jak i kredyt, trzeba wybierać ostrożnie i rozsądnie. Ma ona pomóc, a nie utrudnić życie.
malamegi
 
Posty: 20
Rejestracja: 12 sie 2012, 09:40

Re: Pożyczka pozabankowa na zakup mieszkania

Postautor: gosiek27 » 18 wrz 2012, 20:13

Kredyt mieszkaniowy Dobra Pożyczka

Jest to wyjątkowa oferta na polskim rynku pozabankowym. W Dobrej Pożyczce nie obowiązują żadne rekomendacje S i T wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego. Klient nie jest sprawdzany także w BIKu. Pożyczka zabezpieczona jest rzecz jasna hipoteką. W ten sposób można pożyczyć do pół miliona złotych na wymarzone mieszkanie.
gosiek27
 
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2012, 06:56


Wróć do Firmy oferujące uczciwe pożyczki pozabankowe

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron