Na już potrzebuję pożyczki lub chwilówki – gdzie znajdę pomoc finansową

Od jakiegoś czasu wydaję więcej aniżeli zarabiam i kiedy przychodzi co do czego to nigdy nie mogę sobie pozwolić na kupno czegokolwiek do domu. Ostatnio postanowiłem to zmienić, sprawdzać ile i na co wydaję i co miesiąc coś odkładać do tzw. skarbonki, czyli na konto oszczędnościowe. To dopiero początki, ale zamierzam wytrwać w tym postanowieniu, które złożyłem sobie jeszcze w starym roku. Tymczasem oczywiście diabeł nie śpi i nie ma to jak złośliwość rzeczy martwych, kiedy nie ma się nic na koncie. Oszczędności na czarną godzinę to nie moja specjalność, ale jak tu funkcjonować bez pralki? Otóż to właśnie ta piekielna maszyna się zepsuła. Gwarancji brak, bo już swoje lata ma i jedyne co mi pozostaje to pożyczyć pieniądze.

Myślałem nawet nad tym, żeby wziąć na raty nową pralkę, ale nie potrafię się zdecydować. A bez pralki będzie ciężko. Tak to do dziewczyny bym zawiózł, ale jak na złość teraz jestem sam, a do mamy to już mi głupio. Do tego wolę uniknąć jej marudzenia. Co więcej chyba nie mogę pochwalić się pozytywną historią kredytową, więc słabo widzę tą pożyczkę z banku. Powstaje tym samym pytanie jak i gdzie pożyczyć pieniądze? Oczywiście spróbuję z tymi zakupami ratalnymi, bo przecież to mnie nic nie kosztuje, ale jeśli okaże się, że bank odpada, wówczas będę musiał poważnie pomyśleć o pożyczce pozabankowej.

Tylko, że zupełnie nie orientuję się w temacie. Może jakaś osoba prywatna? Bo do rodziny z takimi problemami zwracać się nie chcę, bo znowu będzie, że powinienem coś powinienem mieć uzbierane na czarną godzinę i zacznie się wykład. Wiecie pewnie o czym mówię i jak to jest, ech. Jak sądzicie, gdzie powinienem jeszcze uderzyć? Może możecie polecić jakąś instytucję lub osobę prywatną?

8 Comments

 • Jeśli wpadłeś w problemy finansowe i bank nie chce pożyczyć ci pieniędzy, to skontaktuj się z nami. Udzielamy pożyczek dla BIKowców. Warunkiem jest jednak stały dochód i zabezpieczenie.

 • Prosze o powaZne propozycie a nie ogruszki na wierzbie POZDRAWIAM ANDRZEJ.

 • Jeśli nie masz nic na sumieniu z przeszłości w postaci dużych zaległości z ratami, możesz śmiało próbować w banku. Ale jeżeli już masz jakieś zamieszanie w bik, próbuj w instytucjach pozabankowych, które często przymykają na to oko. Musisz tylko zwracać uwagę na to, ile to będzie kosztować, bo pożyczki pozabankowe są często bardzo drogie.

 • potrzebuje szybko pożyczki 30 tys. mam troche problemów finansowych chce wyjść na prosto miec tylko jedną pozyczke prosze o szybki kontakt.mam stały dochód

 • Witam!
  Potrzebuje 8.000 zł na splate dlugow, jestem niestety w biku juz. Prosze o pomoc

  • Jak duże są opóźnienia w bik? Jaki jest dochód i jaką kwota pożyczki może konsolidacja byłaby mozliwa

 • Jestem w bardzo trudnej sytuacji. Niedawno zmieniłam pracę na dobrze płatną, ale żeby wyjść z problemów potrzebuję pilnie pożyczyć 5000 zł. Dosłownie na jeden rok. Spłacę w ratach z procentem oczywiście. Może ktoś mógłby polecić jakąś tanią firmę pożyczkową ?
  Obecnie mam zdolność kredytową, niestety jestem w BIKU od dość dawna, zatem na banki nie mogę liczyć.

 • Nie mam wesołej sytuacji finansowej i do tego spore opóźnienia w BIK. Na dodatek nie mogę znaleźć stałej pracy od 8 miesięcy. Jakoś trzeba tą rodzinę utrzymać. Przyznam się, że mam już parę pożyczek parabankowych. Dorabiam dorywczo jako pomocnik na budowie więc na raty znajdę kasę. Potrzebuję 600 zł. Kontakt telefoniczny: 506798456

Leave a Reply