Potrzebuję pilnie pomocy finansowej – kredyt dla zadłużonych w Bank BPH

Oferta kredytów dla osób zadłużonych jest dość okrojona. Albo mogą oni skorzystać z ofert firm prywatnych albo ofert bankowych, na bardzo niekorzystnych warunkach. Jeśli mamy już jakieś kredyty do spłaty i potrzebujemy gotówki powinniśmy pomyśleć o kredycie konsolidacyjnym.

Kredyt konsolidacyjny pozwala nie tylko na pozyskanie dodatkowych środków finansowych ale również na uregulowanie dotychczasowych zobowiązań. Zaciągając kredyt konsolidacyjny zamiast kilku rat spłacamy jedną. Ponadto w przypadku takiego kredytu okres kredytowania jest często dużo dłuższy niż w przypadku tradycyjnych kredytów gotówkowych. Kredyt konsolidacyjny może być zaciągnięty na pokrycie kredytów w karcie kredytowej, kredytów samochodowych, tradycyjnych kredytów gotówkowych, limitów w koncie jak również kredytów hipotecznych.

O kredyt konsolidacyjny może się starać nawet osoba, która ma do spłaty tylko jeden kredyt. Zamiast zaciągać drugi może ubiegać się o połączenie dwóch w jeden w postaci kredytu konsolidacyjnego. Spłata jednego kredytu zamiast dwóch jest dużo wygodniejsza i pozwala zaoszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze.

Jednym z atrakcyjniejszych kredytów jest kredyt w Banku BPH. Jest to kredyt udzielany na 120 tysięcy złotych maksymalnie. Okres kredytowania oferowany przez bank jest jednym z najdłuższych i wynosi 96 miesięcy. Kredyt jest udzielany bez poręczeń i dodatkowych zabezpieczeń.

Ponadto w ramach umowy kredytowej klient objęty jest ubezpieczeniem na wypadek utraty pracy, utraty czasowej lub trwałej niezdolności do wykonywania zawodu, a także śmierci. Dzięki ubezpieczeniu nie musimy się martwić, że w razie przykrych wypadków jesteśmy zdani sami na siebie. Ubezpieczyciel wówczas zajmuje się spłatą kredytu.

Zróbmy przykładową symulację:

kredyt gotówkowy na 2000 zł – spłacono już 1200 zł, do spłaty zostało 800 zł + odsetki, łącznie jakieś 921 zł
limit w koncie – 550 zł
potrzebna gotówka w wysokości 1500 zł

Zaciągając kredyt konsolidacyjny 2850 zł, spłacamy wcześniej kredyt gotówkowy oraz limit w koncie i pozyskujemy extra gotówkę na dowolny cel. Dzięki temu, że mamy możliwość spłaty kredytu gotówkowego wcześniej, spłacamy sam kapitał. Bank nie nalicza nam kolejnych odsetek. Limit w koncie jest spłacony i zamknięty. Nie narażamy się na dodatkowe koszty związane z odsetkami naliczonymi od wykorzystanego limitu. Kredyt konsolidacyjny rozkładamy sobie na maksymalny okres 96 miesięcy. Rata wówczas nam wychodzi 33,84 zł. Oczywiście jest to założenie czysto hipotetyczne. W przypadku tak małych kwot okres kredytowania warto skrócić.

2 Comments

 • Konsolidacja nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem.

 • Ostatnio natknąłem się na ofertę firmy Dobra Pożyczka. Jestem bardzo zdziwiony. Takiej wysokiej pożyczki jak w tym parabanku nie dostaniemy chyba nigdzie. Na dodatek nie sprawdzają BIK-u. Z resztą zobaczcie sami:

  Dobra Pożyczka-główne cechy:

  – możliwość złożenia wniosku przez Internet
  – okres kredytowania nawet do 30 lat
  – bez sprawdzania klientów bazach BIK
  – kwota kredytu od 25 do 500 tys. zł
  – różne formy zabezpieczeń kredytu

  Giani_Boryszów

Leave a Reply