Gdzie można szybko pożyczyć pieniądze na święta – Kasy Stefczyka

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało już niewiele czasu. Dla jednych jest to czas radości, czas który spędzą z rodziną. Dla innych Święta wiążą się ze sporymi wydatkami. Niestety nie każdy może liczyć na pożyczkę w banku. Wiele osób ma zbyt niskie dochody lub nie mają stałej pensji. Takie osoby w banku mogą spotkać się z wykluczeniem finansowym.Banki obawiają się ewentualnej niewypłacalności pożyczkobiorców, dlatego też ograniczają udzielanie pożyczek osobom nie posiadającym stałych dochodów.

Jednak na pożyczkę osoby takie mogą liczyć w instytucjach pozabankowych takich jak kasy spółdzielcze, prywatne firmy pożyczkowe, lombardy. Najkorzystniejsze oferty pożyczkowe jednak mają Kasy Spółdzielcze. Te parabanki oferują pożyczki niemal dla wszystkich. Jedynym warunkiem by zaciągnąć pożyczkę jest pełnoletniość, obywatelstwo polskie oraz członkostwo w kasie. Dla członków Kasy oferują dużo korzystniejsze warunki niż dla obcych klientów.

Członkowie Kas Spółdzielczych mogą liczyć nie tylko na tańsze pożyczki ale również na darmowe konta osobiste oraz korzystne lokaty oszczędnościowe. Kasa Stefczyka specjalnie na święta przygotowała promocję pożyczek. Pożyczki do 17 grudnia są udzielane bez prowizji za ich udzielenie. Okres spłaty pożyczki rozkładany jest nawet na 1 rok. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 10 tysięcy złotych. Aby otrzymać pożyczkę w Kasie Stefczyka należy posiadać przy sobie dowód osobisty. Decyzja kredytowa zapada w przeciągu kilkunastu minut. Pieniądze są przelewane na konto osobiste lub wypłacone do ręki w postaci gotówki jeszcze tego samego dnia.

Każdy nowy członek Kasy może skorzystać z promocji. W ramach promocji Kasa nie tylko udziela pożyczek bez prowizji ale również z obniżonym oprocentowaniem. Oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi teraz tylko 8,5%. Oczywiście oprocentowanie rzeczywiste pożyczki będzie zależało w dużej mierze od zdolności kredytowej klienta, jego wieku oraz stażu w Kasie. Pożyczki w Kasach Stefczyka udzielane są bez dodatkowych zabezpieczeń. Nie ma również potrzeby szukania poręczyciela, bowiem pożyczki udzielane są bez poręczeń.

Leave a Reply