Linki sponsorowane

Gdzie można szybko pożyczyć pieniądze w razie potrzeby

Problemy finansowe z jakimi obecnie boryka się spora grupa ludzi stają się coraz bardziej poważne. Spirale kredytowe wciągają nie oszczędzając nikogo. Bardzo dotkliwym skutkiem tego są negatywne opinie wpływające do Biura Informacji Kredytowej, które zamykają przed klientami możliwość pożyczenia finansów z banków.

Można to zaobserwować na forach dyskusyjnych gdzie często padają pytania w stylu : skąd pożyczyć pieniądze. Niestety konkretnych odpowiedzi na tą kwestię jest jak na lekarstwo. Ogólnie rozwiązaniem są pożyczki pozabankowe, jednak znalezienie jakiejkolwiek oferty graniczy z cudem.

W związku z tym chcielibyśmy prosić o opinie i krótkie opisy własnych doświadczeń ze współpracy z różnymi firmami. Otrzymane informacje będziemy na bieżąco zamieszczać na naszym portalu. Takie treści będą bardzo pomocne dla wszystkich, którzy chcą pożyczyć pieniądze i jednocześnie figurują w BIKu. Chcielibyśmy szczególnie poznać opinie o takich instytucjach jak Provident, sms365, Pożyczka Polska i kilku innych dostępnych na naszym rynku. Czy umowy kredytowe są przejrzyste ? Jakie jest RRSO ? Czy trzeba dostarczać dużo dokumentów ? Czy ktokolwiek miał okazję skorzystać z pożyczek prywatnych ? Czy było to za pośrednictwem jakiegoś serwisu internetowego ?

Wszystko to może być ciekawe dla przyszłych kredytobiorców i będą mogli dzięki temu szybciej pożyczyć upragnione pieniądze. Zachęcamy do wypowiedzi oraz komentowania wcześniejszych opinii.

 


Posted in Gdzie po pożyczkę bez zaświadczeń | Tagged , , | 11 Comments

11 Responses to “Gdzie można szybko pożyczyć pieniądze w razie potrzeby”

 1. Anna says:

  Witam. Błagam ,pomóżcie wyjść z pętli kredytowej.Nie wiem ,jak sobie poradzić, Bardzo proszę.

 2. Kamil says:

  Witam. Potrzebuję pożyczki gotówkowej na rozwój swojej przyszłej firmy wraz z kolegą, w tym celu potrzebuję dużej gotówki w wysokości 60 tys. zł. Mam umowę o pracę w innej firmie. Mogę pokazać zaświadczenie, spłata pożyczki miesięcznie wynosiłaby od 1500zł. Tylko propozycję bez sms i jakich kol wiek przedpłat. Spłata pożyczki wciągu 2 lat CAŁOŚĆ.
  *umowa cywilno-prawna
  *stałe raty od 1500 zł
  *spłata w ciągu 2 lat
  *zaświadczenie o zarobkach
  sobol_@op.pl, 512645494

 3. Ula says:

  Ludzie NIGDY nie bieżcie kredytu w PKF SKARBIEC to OSZUŚCI ja byłam taka głupia że wpłaciłam 2000zł, jak widzę ich reklamy w gazetach to mnie trzęsie, umowa może i przejrzysta ale żeby zrozumieć trzeba przeczytać 3 razy baba w oddziale mówi bardzo różowo, jak zapytałam o co chodzi w jednym podpunkcie spokojnie mi wytłumaczyła, ale jak się okazało co innego pisało co innego mówiła, mówiła oczywiście z korzyścią dla mnie. Boże już się zdenerwowałam i pewnie piszę haotycznie, ale naprawde odpuście sobie tam kredyt lepiej przebidować niż tam iść, no cóż ja szukam dalej porzebuję ok 20 000 zł, jak coś znajdę będę szczęśliwa powodzenia

 4. bobik says:

  BARDZO PROSZE O POMOC.POTRZEBUJE PILNIE 1500ZL NIESTETY MAM KOMORNIKA I WSZEDZIE DRZWI ZAMKNIETE.PRACUJE NA ETACIE+RENTA STALA. BARDZO PROSZE TEL 512820551

 5. Gdzie says:

  Potrzebuję pożyczyć pieniądze na wakacje. Mam zamiar zabrać rodzinę na wczasy i brakuje mi 2000 zł. Najchętniej interesowała by mnie pożyczka prywatna.

 6. Szukam pożyczki says:

  Także jak WY szukam pożyczki. Ja niestety nie potrzebuję na urlop, ale na wyjście z długów. Wpadłam w długi przez męża i muszę sobie teraz jakoś poradzić. Napiszcie proszę gdzie szybko pożyczyć pieniądze.

 7. radek says:

  witam potrzebuję pożyczki w kwocie 2 tysięcy na okres dwóch miesięcy na wynajem mieszkania

 8. radek says:

  witam potrzebuję pożyczki w wysokości 2000zł na okres 2 miesięcy na wynajem mieszkania pracuje na czarno i nie mogę wziaść kredytu moje zarobki 3000zł miesięcznie proszę dobrych ludzi o pomoc mój tel 691804322

 9. Pożyczka w Eurobanku says:

  Zawsze byłem i będę zwolennikiem pożyczek w banku! Nigdy się chyba nie pójdę po kasę do parabanku!Wasz bank nie chce Wam udzielić pożyczki? spróbujcie w Eurobanku. Według statystyk Eurobank ma blisko 90 proc. pozytywnych decyzji kredytowych.

  Szczegóły pożyczki w Eurobanku:

  – brak prowizji
  – okres kredytowania od 3 do 84 miesięcy
  – wielkość pożyczki od 500 zł do 120 tys. zł
  – RRSO ok. 31,5 proc.

  Tony-Karpacz

 10. Szczepan says:

  Witam potrzebuje pozyczki 2000 zl na 2-3 dni prowadze firme i potrzebuje skonczyc ostatni etap budowy i brakuje mi na material oddaje z procentem 200-300 zl jesli ktos moze pomoc nr. tel. 793200944 spiszemy stosowna umowe!

 11. skąd pożyczyć pieniądze jak jest się w bik says:

  Musi mi ktoś pilnie pomóc bo sama już nie wiem gdzie się pożycza gotówkę jak jest się negatywnie wpisanym i ma się złą historię w bik i bazach krd. Ja nie potrzebuję dużo i do końca miesiąca żeby przeżyć wystarczy mi dosłownie 500 zł. Oddam od razu na początku przyszłego miesiąca bo dostanę alimenty od byłego męża i powinno mi starczyć na ten dług. Niestety to właśnie przez niego jestem wpisana do bików i innych baz dłużników dlatego błagam o pożyczkę i jakąkolwiek pomoc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Read previous post:
Announcement: Gdzie znajdę prawdziwe pożyczki pozabankowe dla zadłużonych

Na niniejszej witrynie staramy się publikować wiele informacji potrzebnych dla osób szukających źródeł pieniędzy. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie...

Close