Linki sponsorowane

Gdzie szybko dają pożyczki pozabankowe na spłatę komornika

Coraz częściej otrzymujemy zapytania mailowe o możliwość udzielenia pożyczki na spłatę komornika. Nie ma praktycznie dnia, żeby ktoś nie szukał pomocy będąc w tak trudnej sytuacji. Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiadać na takie maile. Podstawowym powodem tego jest brak chętnych na udzielanie takich pożyczek.

Należy zdać sobie sprawę z tego, że przedsiębiorstwa pozabankowe zajmujące się pożyczaniem pieniędzy nie są instytucjami charytatywnymi. Ich głównym celem jest zarabianie – udostępniają pożyczki licząc na zyski. Nikt kierujący się takimi regułami nie podaruje w prezencie pieniędzy. Podstawą użyczenia dla takich firm jest zabezpieczenie pożyczki. Jak zatem mogą to zrobić, gdy ubiegający się o kredyt już jest zadłużony i do tego komornik rozpoczął już windykację ? Jasno trzeba stwierdzić, że szanse są praktycznie zerowe – jest zbyt późno, żeby ktokolwiek to uczynił.
Co zatem powinni czynić potrzebujący pieniędzy będąc w tak trudnej sytuacji ? Gdzie szukać pomocy ? Nie ma jednoznacznych odpowiedzi na te pytania. Może szukać wsparcia u rodziny ? Wśród przyjaciół ? Dobrych znajomych ? Raczej na nikogo obcego nie można liczyć w dzisiejszych czasach.

Opisana wyżej sytuacja powinna być przestrogą dla wszystkich, którzy wpadli w spiralę zadłużenia. Pomocy za wszelką cenę powinno się szukać już przy pierwszych jej symptomach. Nie powinno się lekceważyć długów. Nie wolno dopuścić do sytuacji, kiedy to komornik puka do drzwi. O ile jeszcze jakakolwiek pożyczka pozabankowa jest możliwa przy pewnym poziomie zadłużenia, o tyle po rozpoczęciu windykacji przez komornika można zapomnieć o zewnętrznym finansowaniu.

 


Posted in Kto pomoże zadłużonemu i spłaci długi | Tagged , , | 10 Comments

10 Responses to “Gdzie szybko dają pożyczki pozabankowe na spłatę komornika”

 1. Anna says:

  Kto mi pomóże,mam komornika, i kredyty do spłacenia.Może konsolidacja, ale gdzie ?

 2. krystynaa z jawor says:

  witam ja tez mam komornika ja wszedze sie staralam i nie ma zadnych szans na jakis kredyti i wsedzie odmowa

 3. Kasia says:

  Błagam o pomoc .Mam komornika i chce mi zabrać mieszkanie .

 4. janusz says:

  janek mam komornika chce wziac 200 000 pozyczki daje pod zastaw dom warty 300 000 i mieszkanie warte 12000

 5. ff says:

  tez mam komornika i juz nie szukam poprostu sznur tylko nic wiecej to wszystko.

 6. grazyna says:

  witam niewiem czy ktos sie zastaniawia w zadzie dlaczego spoleczenstwo wpada wtakie klopoty jest bieda i kazdz sie ratuje kerdytami a potem komornik bezwzgledny to jest okropne ja teras cos takiego przechodze i niemam z nikat ratunku to jest okropne

 7. GRZEGORZ ŚWIĘTOCHŁOWICE says:

  prosze o pomoc na splate komornika kredyt lub pozyczke konsolidacyjna na okolo 10000 zl pilne

 8. Małgorzata says:

  mam komornika pilnie potrzebuje pomocy szukałam juz wszedzie.potrzebuje 35000tys.na splate wszystkich kredytów

 9. Pożyczka z zajęciem komorniczym says:

  Wydaje się, iż najlepszym rozwiązaniem kredytowym dla osoby zadłużonej jest pożyczka dostarczana do rąk własnych. Kiedy komornik wejdzie na nasze konto bankowe, każdy nowy wpływ idzie na poczet spłaty narastającego długu. Przykładowo firma Bocian Pożyczki dostarcza do klientów gotówkę za pomocą mobilnych przedstawicieli. Tym samym komornik nic nam nie odbierze. Chyba, że w tym czasie będzie u nas w domu 😉

  Alf_Tczew

 10. Jak spłacić komornika says:

  Mam spory problem. Komornik straszy, że wystawi moje mieszkanie na licytację za 10000 zł długu jaki mam oddać.
  Muszę pilnie go spłacić, bo żadna inna rozmowa do niego nie trafia. Banki oczywiści nie chcą ze mną współpracować – wszystkie odmówiły kredytów. Jak wezmę pożyczkę w parabanku to utopię się na amen.
  Może ktoś prywatnie da mi taką pożyczkę na uczciwy procent pod zastaw ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Read previous post:
Announcement: Gdzie znajdę prawdziwe pożyczki pozabankowe dla zadłużonych

Na niniejszej witrynie staramy się publikować wiele informacji potrzebnych dla osób szukających źródeł pieniędzy. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie...

Close