Strona 1 z 1

Pewne i sprawdzone pożyczki od osób prywatnych

Post: 16 wrz 2012, 16:04
autor: malamegi
Pożyczanie od osób prywatnych to sprawa w zasadzie prosta i nie wymagająca żadnego tłumaczenia jednak lepiej wiedzieć na ten temat jak najwięcej zanim zdecydujemy się na takie rozwiązanie. Wiadomo, że jest to opcja najczęściej dla osób , które mają jakieś tam problemy ze swoją historią kredytową lub krótko mówiąc nie mają oficjalnej zdolności kredytowej jaka jest wymagana przez banki lub parabanki typu Provident lub Skok Stefczyka.

Istnieje bardzo mylne przekonanie, które utwierdzane jest przez niektóre serwisy internetowe, że osoby zajmujące się pożyczaniem pieniędzy na procent lub pośredniczące w tego typu transakcjach niosą pomoc ludziom potrzebującym pilnie gotówki. Otóż nie ma nic bardziej mylnego. Wbijmy sobie do naszych głów, że jeśli chodzi o pieniądze to nie ma w ogóle mowy o czymś takim jak pomoc. W sprawach związanych z pieniędzmi możemy mówić tylko o ich zarabianiu , a najlepiej o pomnażaniu ich przez tych którzy nazywają siebie inwestorami.

Wracając do tematu jaki został zawarty w tytule artykułu to śmiem twierdzić, że każda pożyczka którą ktoś nam oferuje jest pewna i sprawdzona. Pod warunkiem, że ten ktoś nie chce nic w zamian żeby mu zapłacić z góry. Jeśli ktoś ma rzeczywiście gotówkę i chce nam ją pożyczyć to wystarczy tylko dokładnie przeczytać umowę i albo ją zaakceptować albo nie. Najlepiej jeszcze taką umowę dać komuś znajomemu, nie koniecznie prawnikowi, komuś kto tak zwanym trzeźwym okiem na nią rzuci i może zauwazy tam coś czego my nie zauwazyliśmy do tej pory.

Re: Pewne i sprawdzone pożyczki od osób prywatnych

Post: 18 wrz 2012, 20:15
autor: gosiek27
sprawdzone prywatne pożyczki

Sprawdzone pożyczki prywatne znajdziemy wyłącznie na specjalnie do tego założonych serwisach internetowych typu social lending. Tam możemy liczyć na pewną formę regulowania tego rynku. Na przykład użytkownicy tego typu serwisów muszą działać zgodnie z ustalonym regulaminem itp. W Polsce najpopularniejszym serwisem social lending jest chyba Kokos.pl.

Re: Pewne i sprawdzone pożyczki od osób prywatnych

Post: 31 sie 2013, 14:11
autor: Natan
W pełni zgadzam się z Gosią, szkoda, że wciąż tak mało osób podziela nasze zdanie. Jeśli szukamy prywatnej pożyczki od osób prywatnych a nie firm zawsze korzystajmy wyłącznie ze specjalnych serwisów, gdzie mamy pewność co do bezpieczeństwa i prawidłowego przeprowadzenia całej transakcji pożyczenia gotówki. Czy ludzie naprawdę tak boja się weryfikacji?

Re: Pewne i sprawdzone pożyczki od osób prywatnych

Post: 23 wrz 2018, 08:44
autor: moniakarska
no nie wiem

_____________

https://klinikamurano.com/