Pożyczka od prywaciarza

Gdzie prywatnie pożyczyć pieniądze
>

Pożyczka od prywaciarza

Postautor: angel » 02 paź 2012, 14:59

Jak wyglądają wasze doświadczenia, jeśli chodzi pożyczki od osób prywatnych.
Czy mieliście problemy? Zaszła potrzeba zdobycia takich środków. Problem tkwi jednak w kilku kwestiach. Przede wszystkim obawiam się, że wtopię.
Niestety, ale w bankach nie mam co liczyć na środki - sama mam problem ze spłacaniem rat bieżącego zadłużenia ;/
angel

Pożyczka od prywatnego inwestora

Postautor: majkus » 02 paź 2012, 15:14

Cóż, jak to w życiu, zależy jak się trafi. Prywaciarze są różni - znane są w mediach historie osób, które na skutek niespłacania zobowiązania trafiały do szpitali po przygodach z takimi firmami, tak więc lepiej 100 razy sprawdzić zanim skorzystacie z pomocy takiej firmy pożyczkowej. Czytajcie dokładnie umowy - pożyczkowdawców nie obowiązują takie zasady, co doradców bankowych. Tutaj nikt nie musi was powiadamiać o wysokości kosztów. Jeśli sami się nie zorientujecie, to nic dobrego wam z tego nie wyjdzie. Koszta, koszta i jeszcze raz koszta.
majkus

Pożyczka od prywatnej firmy

Postautor: hero » 02 paź 2012, 15:23

Nie spodziewajcie się, że firma prywatna będzie ściągała swój dług po Bożemu. Wiadomo, że pobicie itp. to skrajne przypadki, ale dochodzi do nich często. Mój znajomy pożyczył 2 tysiące i wylądował w szpitalu, bo nie miał czego oddać. Ale on skorzystał z usług przestępców, dlatego uważajcie. Normalnie promujące się firmy działają raczej całkowicie legalnie, tak więc nie ma się czego obawiać. Wiadomo jednak, że jeśli nie będziecie spłacali terminowo pożyczki to narobicie sobie wielu problemów.
hero

Re: Pożyczka od prywaciarza

Postautor: lesiakk » 12 paź 2013, 11:19

Każda osoba prywatna będzie zdzierać, więc tego typu pożyczki są najgorszą z możliwych opcji...
lesiakk

Re: Pożyczka od prywaciarza

Postautor: artur44 » 10 lut 2017, 13:01

według mnie to jest jednak troche ryzyko
artur44

Wróć do Pewne pożyczki prywatne przez internet