Pożyczka bez bik 500 tysięcy

Tu znajdziesz kredyt na oświadczenie
>

Pożyczka bez bik 500 tysięcy

Postautor: zypek » 08 paź 2012, 14:54

Jestem wypłacalny, ale mam złą historię kredytową i z tego względu jestem bez szans na jakikolwiek kredyt.
Czy firma pożyczkowa jest w stanie wypłacić mi taką sumę, bez sprawdzania mnie w BIK? Jeśli tak, to która i jakie mogą być mniej więcej warunki?
Tak jak mówię - mam wysokie dochody, ale również kiepską opinię w banku ;/
zypek

Gdzie po pożyczkę bez bik 500 tysięcy

Postautor: bruks » 08 paź 2012, 15:02

To bardzo duża suma - nawet przy kredycie hipotecznym bardzo jest ciężko o znalezienie takiej oferty. Generalnie większych szans to ty nie masz.
Możesz jedynie spróbować w PKF Skarbiec. Oni w tym momencie mają taką promocję, że oferują 500 tysięcy bez bik, zaświadczeń. Nie mam pojęcia na jakich zasadach dokładnie się to odbywa, bo przy takiej kwocie muszą mieć jakieś zabezpieczenia, ale fakt pozostaje faktem, że takie oferty właśnie można teraz znaleźć w sieci. Zadzwoń, złóż zapytanie, to się dowiesz.
bruks

Pożyczka bez bik na pół miliona

Postautor: kajetan » 08 paź 2012, 15:11

Ludzie nie mogą dostać kilkaset złotych pożyczki bez bik, a ty pytach o pół miliona. W jaki sposób ktokolwiek miałby ci dać takie środki?
Nie sądzisz, że to zbyt duże ryzyko? Znalazłem tą ofertę PKF Skarbiec i faktycznie wygląda ona dosyć ciekawe. Tylko pytanie jaką otrzymasz odpowiedź po złożeniu zapytania.
Wielce prawdopodobne, że to zwyczajny pic na wodę, dla zwabienia klientów, ale sprawdźcie. Może jednak oferta jest rzetelna?
kajetan

Re: Pożyczka bez bik 500 tysięcy

Postautor: Natan » 11 sty 2013, 12:17

500 tys zł i to bez BIK? Przygotuj się na jakieś zabezpieczenie, bo inaczej na pewno nie masz szans na taki kredyt. Zwykle takie produkty są dostępne wyłącznie jako kredyty inwestycyjne dla firm w bankach, ale lista warunków do spełnienia jest naprawdę spora.

Pamiętaj, że pożyczki bez BIK są bardzo, bardzo kosztowne - mówię tutaj o tych popularnych kilkutysięcznych a Ty chcesz się zadłużyć na 10 razy więcej tak więc nawet nie chcę myśleć o kosztach i opłatach. :shock:
Porównaj oferty kredytowe 9 najlepszych firm pożyczkowych - tuk.pl !
Natan

Wróć do Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach