Strona 1 z 1

Pożyczka przez internet

Post: 27 wrz 2012, 15:00
autor: hero
Czy pożyczkę można uzyskać przez internet, bez wychodzenia z domu, dokumentacji itp?
Na pewno słyszałem, że istnieje taka możliwość, ale nie do końca kojarzę, na jakich zasadach się to odbywa.
Znacie jakąś stronę, adres firmy, gdzie można coś takiego załatwić?

Czy istnieje pożyczka przez internet

Post: 27 wrz 2012, 15:05
autor: jureks
Żadna znana mi firma pożyczkowa nie daje swoim klientom środków bez ich zobaczenia na żywo. Wiem za to na pewno, że coś takiego robią banki. Jeśli masz konto w banku, to może się na nim pojawić oferta kredytu, wyliczona na podstawie twoich wpływów na konto i posiadanej gotówki. Tutaj nie idziesz do banku, środki załatwiasz kilkoma kliknięciami. Firma pożyczkowa nie pójdzie na coś takiego bo nie ma podstaw - muszą mieć twój dowód, ewentualnie zaświadczenie o dochodach. Nikt na słowo się na coś takiego na pewno nie zdecyduje.

Jak dostać pożyczkę przez internet

Post: 27 wrz 2012, 15:14
autor: malwin
Można dostać pożyczkę przez internet, ale od osób prywatnych. Istnieją takie serwisy, w których zakładasz konto, przelewach komuś środki na takiej zasadzie, że masz w określonym terminie zwracaną sumę wyższą. Wszystko wedle ustaleń, ale to są raczej niewielkie kwoty pieniędzy. Jednak zapożyczyć się można u wielu osób, tak więc można i tak próbować. Pożyczając niczego się nie ryzykuje. Gorzej jeśli samemu się udziela pożyczki. Firmy pożyczkowe i banki w ten sposób żadnych środków nie oddadzą - co do tego mogę zapewnić.

Re: Pożyczka przez internet

Post: 28 cze 2019, 16:57
autor: usta
Także szukam jakiejś sensownej firmy pożyczkowej. Zamierzam otworzyć własny sklep internetowy. Także trochę kasy na początek się przyda na reklamę w sieci i pozycjonowanie strony. Bo oprogramowanie do sklepu już zakupiłam z tej strony https://sellintegro.pl/15-prestashop Teraz można je za darmo testować przez 30 dni, zobaczymy jak się sprawdzi. Na razie wydaje się być ok, jest bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze dla przeciętnego użytkownika Internetu.