Sprawdzona pożyczka bez zaświadczeń

Tu znajdziesz kredyt na oświadczenie
>

Sprawdzona pożyczka bez zaświadczeń

Postautor: jureks » 28 wrz 2012, 14:30

Rozmawiałem z doradcami kilku parabanków, jednak w każdym przypadku okazuje się,że brak zaświadczeń to całkowita fikcja - i tak wymagają papierów.
Czy istnieje parabank, który faktycznie daje pożyczki bez jakichkolwiek zaświadczeń?
jureks

Re: Sprawdzona pożyczka bez zaświadczeń

Postautor: hero » 28 wrz 2012, 14:41

Polecam zajrzenie na naszym forum do działu z opiniami o poszczególnych firmach pożyczkowych, to dowiesz się wtedy na ich temat nieco więcej. Generalnie nie ma idealnych firm - każda ma jakieś wady, mniejsze lub większe wpadki. Te najbardziej znane firmy pożyczkowe to przede wszystkim Provident, Skok, no i Dobra Pożyczka. Pozostałe firmy mają już mniej znane marki, nie cieszą się taką popularnością, ani zaufaniem. Chociaż ciężko mówić o zaufaniu bo o każdej firmie można coś negatywnego powiedzieć.
hero

Pewna pożyczka bez zaświadczeń

Postautor: malwin » 28 wrz 2012, 14:49

Mam trochę doświadczeń z firmami parabankowymi, ale na pewno nie nazwę żadnej sprawdzoną. Niby każda się sprawdziła, ale treści umów się zmieniają, podobnie jak warunki i oczekiwania. Tak więc w praktyce może się okazać, że ta firma, która u mnie była sprawdzona, w waszym przypadku będzie całkowicie poronionym pomysłem. Tak więc najlepiej jest udać się do kilku firm, porównać oferty i na takiej podstawie wybrać. Odradzam pochopne decyzje, gdyż w ten sposób można naprawdę nieźle wtopić.
malwin

Re: Sprawdzona pożyczka bez zaświadczeń

Postautor: Bronislaw71 » 17 maja 2018, 16:29

No to gratuluje
Bronislaw71

Wróć do Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach