pozyczki pod zastaw

Ogłoszenia osób potrzebujących kredytu na spłatę komornika
>

pozyczki pod zastaw

Postautor: pozyczpodzastaw » 26 gru 2014, 17:39

Oferujemy pozabankowe pożyczki pod zabezpieczenie każdego rodzaju nieruchomosci domy,mieszkania,grunty,działki budowlane,nieruchomosci komercyjne

Nie sprawdzamy bik,nie wymagamy zaswiadczeń o dochodach,pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel

oprocentowanie od 1% w skali miesiaca rodzaj umowy notarialnej oraz czas trwania pozyczki-do indywidualnego uzgodniania.

Spłacamy wszelkiego rodzaju załużenia widniejące na hipotekach spóldzielnie,kredyty,komornika,inne prywatne pozyczki

decyzja w 24 godziny

chronimy przed licytacja komorniczą

kwoty od 10 tys do kilku milionów

każda miejscowosc w kraju

osoby zainteresowane prosimy o kontakt

pozyczki48h@wp.pl
pozyczpodzastaw

Re: pozyczki pod zastaw

Postautor: tom7878 » 19 sty 2015, 12:37

Nie wiem czy pożyczki pod zastaw to dobra opcja. Jeśli ktoś chce się na takie coś zdecydować to proszę bardzo ale radzę sobie to przemyśleć i sprawdzić dokładnie firmę. Ja mam zamiar wziąć chwilówkę za jakiś czas i na bieżąco sprawdzam porównanie pożyczek http://www.centrumpozyczek360.pl/ranking . Chcę mieć pewność, że wybiorę dobrze i nie będę miała problemów.
tom7878

Re: pozyczki pod zastaw

Postautor: Partiow22 » 14 mar 2018, 08:46

Nowa, niezwykle ciekawa pożyczka na pożyczkę od assy to możliwość otrzymania nawet 10 tysięcy złotych praktycznie z dnia na dzień. Osoby zainteresowane ofertę powinny jedynie wypełnić prosty i przejrzysty wniosek pożyczkowy, w którym podaje się podstawowe dane. Nie ma potrzeby podawania wysokości zarobków czy przedstawiania jakichkolwiek zaświadczeń. Pożyczka trafia na konto wnioskodawcy już następnego dnia.
[url=https://www.ratalska.pl]POŻYCZKA[/url]
Partiow22

Wróć do Szukam pożyczki na komornika