Pożyczki bez bik na spłatę długów

Ogłoszenia osób potrzebujących kredytu na spłatę komornika
>

Pożyczki bez bik na spłatę długów

Postautor: mikrus » 28 wrz 2012, 18:56

Kredytobiorcy często zapominają o tym, że mogą z bankami negocjować warunki kredytowe w trakcie trwania umowy. Wpadek, choroba, utrata pracy to czynniki , które diametralnie zmieniają naszą zdolność kredytową. Jeśli w odpowiednim momencie zgłosimy się do banku to mamy prostą drogę do negocjowania zabezpieczeń i ubezpieczeń kredytów, wielkości wkładu własnego oraz w obrębie korzystania z dodatkowych produktów bankowych. Te elementy mogą obniżyć całkowity koszt kredytowania. Zaprzepaszczenie szans na porozumienie się z bankiem, kończy się zwykle tym samym-przejęciem długu przez firmę windykacyjną. W ostateczności zaległe raty kredytowe można awaryjnie spłacić szybką pożyczką pozabankową np.

Szybki kredyt gotówkowy w Powszechnym Domu Kredytowym:

- niezwykle uproszczone zasady udzielania finansowego wsparcia
- minimalny dochód miesięczny pożyczkobiorcy: 450 zł netto
- kredytowanie maksymalnie do 8 tys. zł
- możliwość wysłania wniosku drogą internetową
- bez dodatkowych zabezpieczeń
- pożyczka na dowód osobisty
mikrus

Re: Pożyczki bez bik na spłatę długów

Postautor: waldek » 05 paź 2012, 22:22

Z tego co się orientuję, to Centrum Pożyczek (www.pozyczka-24h.pl) też ma dobrą ofertę dla klientów i to nawet wtedy, gdy mają oni złą historię kredytową. Co prawda nigdy nie starałem się u nich o pożyczkę na spłatę długów (korzystałem tylko raz z pożyczki na samochód), ale wiem, że ofertę mają bardzo szeroką i niezwykle atrakcyjną, więc śmiało można wejść na stronę i zapytać.
waldek

Postautor: intro » 07 lut 2013, 20:44

Można też skorzystać ze specjalnej aplikacji http://www.kredytolog.pl Bezpłatnie i bez rejestracji można tu dodać zlecenie na najkorzystniejszą ofertę pożyczki czy kredytu.
intro

Postautor: Mariusz_P » 20 lut 2013, 10:50

Jedyną prywatną konsolidację jaką znam oferuje firma Kredyty-Chwilówki na kwotę do 200 tys. zł. O warunkach niestety nic nie wiem, trzeba dowiedzieć się samemu. Okres spłaty do 120 miesięcy więc można sobie rozłożyć kredyt tak, by raty były naprawdę niskie. I do tego osobisty kontakt w placówce - myślę, że przy tak powaznych i wysokich kwotach jest to jednak dosyć istotne.
poradnik-finanse.pl - porady finansowe !
Mariusz_P

Wróć do Szukam pożyczki na komornika