Jak poradzić sobie z komornikiem?

Oferty pożyczek i kredytów na spłatę długów.
>

Jak poradzić sobie z komornikiem?

Postautor: jureks » 17 paź 2012, 15:38

Jak radzicie sobie z komornikiem?
Szczerze mówiąc to już nie mam czego oddawać, jego wizyty mnie deprymują. Sam nie wiem co w takiej sytuacji zrobić.
Nie potrafię zarobić więcej pieniędzy - trudno jest mi się utrzymać ;/
jureks

Jak rozwiązać problem z komornikiem?

Postautor: angel » 17 paź 2012, 15:44

Chyba jedynym sensownym rozwiązaniem problemu jest po prostu spłaca długu. Spróbuj zaciągnąć kredyt/pożyczkę na komornika, ale z góry ustal jakieś rozsądne warunki spłaty tego zobowiązania, tak aby komornik zaraz ponownie do ciebie nie wrócił. Rozłóż sobie pożyczkę na niskie raty - w ten sposób możesz z czasem całkowicie wyjść z długów. Wiem, że łatwo to wszystko brzmi, ale tak jest - komornik nie dla każdego jest dobrym rozwiązaniem, szczególnie jeśli nie jesteś na tyle konsekwentny by go spłacać.
angel

Jak pozbyć sie komornika?

Postautor: hero » 17 paź 2012, 15:51

Pozbycie się komornika wcale nie jest proste, co wiem na własnym przykładzie - człowiek przyzwyczaił się do życia na pewnym poziomie, a tutaj okazuje się, że nie ma już odpowiednio wiele gotówki, by móc faktycznie w ten sposób żyć. Ja potwierdzam, że najlepiej znaleźć pożyczkę na dobrych warunkach i zwyczajnie spłacić zadłużenie komornicze, a dopiero później zabrać się za nową pożyczkę. Jeśli rozsądnie rozłożycie sobie raty, to z czasem po prostu przestaniecie posiadać jakiekolwiek zobowiązania.
hero

Re: Jak poradzić sobie z komornikiem?

Postautor: Mariusz_P » 07 sty 2013, 09:09

Komornik wykonuje swoją pracę, za którą mu płacą więc pozbycie się go jest niemożliwe. Trzeba po prostu spłacić jak najszybciej dług. Nawet prośby i zapewnienia, że za określony czas będziemy mieć pieniądze nic nam nie dadzą, bo komornik, jak i zapewne inne instytucje osobom zadłużonym po prostu nie wierzy. Niestety taka sytuacja spotyka osoby z problemami finansowymi na ich własne życzenie - komornik to ostateczność, z nim nie ma co negocjować, ale wcześniej mieliśmy sporo czasu, by ustalić jakieś nowe warunki spłacania długów, czy to z bankiem, firmami pożyczkowymi, czy też nawet z windykacją.
poradnik-finanse.pl - porady finansowe !
Mariusz_P

Wróć do Oferuję kredyty na komornika