Opinie o Pożyczki OPTIMA

Opinie o kredytach bez bik i pożyczkach pozabankowych
>

Opinie o Pożyczki OPTIMA

Postautor: kajetan » 12 paź 2012, 15:19

Kto korzystał z usług firm Pożyczki OPTIMA?
Dostaliśmy od nich całkiem niezłą ofertę - korzystniejszą od tego, co proponują konkurencyjne firmy.
Korzystać? Czy są uczciwi? Co z ewentualnym ściąganiem należności?
kajetan

Opinie na temat Pożyczki OPTIMA

Postautor: bruks » 12 paź 2012, 15:28

Ta firma działa na bardzo podobnych zasadach na Provident. Szukałem po sieci jakichkolwiek negatywnych opinii na ich temat, ale nie ma zupełnie nic - ani negatywów, ani pozytywów, tak więc chyba nie ma się czego obawiać. Gdyby robili problemy to ludzie by wyzywali na forum. Skąd w ogóle akurat pomysł korzystania z usług tej firmy? Chyba są anonimowi. Nie lepiej skorzystać ze sprawdzonych skoków?
bruks

Jakie opinie o Pożyczki OPTIMA

Postautor: zypek » 12 paź 2012, 15:35

Szczerze? Pierwsze słyszę tą nazwę, a jej porównywanie do Providenta to gruba przesada, nie sądzicie? Provident jest znany, opinie ma różne, ale coś można o nich powiedzieć.
Ta cała Optima nie ma żadnych opinii w sieci, tak więc raczej odradzam korzystanie z ich pomocy. Wiadomo, że gdyby działali źle, to ludzie pisaliby o tym na forach, ale być może są po prostu świeżakami w Polsce? Tak czy siak - ja raczej bym nie próbował korzystania z ich usług.
zypek

Re: Opinie o Pożyczki OPTIMA

Postautor: skike » 12 paź 2013, 10:38

Jest to jedna z mniej atrakcyjnych ofert kredytowo pożyczkowych. Jak dla mnie nie jest ona specjalnie warta uwagi :)
skike

Wróć do Opinie o firmach pożyczkowych