Opinie o Dobra Pożyczka Skarbiec

Opinie o kredytach bez bik i pożyczkach pozabankowych
>

Opinie o Dobra Pożyczka Skarbiec

Postautor: majkus » 24 wrz 2012, 15:00

Czy ktoś z Was zaciągał pożyczkę bez zaświadczeń w tej firmie?
Mamy od nich dosyć dobrą ofertę - potrzebujemy sumy rzędu kilku tysięcy złotych.
Czy umowy nie zawierają haków i jest sens tam się zadłużać?
majkus

Czy dobra pożyczka jest pewna?

Postautor: karel » 24 wrz 2012, 15:08

Powiem tak - dostałem od nich kasę, może warunki nie były najlepsze, ale udało się pozyskać środki w ciągu kilku dni, co mi uratowało skórę. Wiedziałem na jaką spłatę długo się pisałem i po prostu podjąłem się tego. Dobra Pożyczka nie ma na tle innych firm jakiejś cudownej oferty, ale możecie porównać to, co mają z innymi parabankami. Czytajcie dokładnie umowę bo jeszcze niedawno dodawali punkt, który zwiększał koszty pożyczki - czytałem o tym niedawno, ale w mojej umowie tego nie było, więc być może wszystko jest już ok.
karel

Dobra pożyczka - czy warto?

Postautor: angel » 24 wrz 2012, 15:25

Przeglądałem ich umowę i koszty może na tle innych nie są wcale takie ogromne, ale pojawiają się dziwne punkty w umowie, które sprawiają, że to jest nieopłacalne. Radzę pytań o każdy element umowy - szczególnie obowiązki kary, bo nas głównie interesuje. Jeśli chodzi o uczciwość to na tle konkurencji dobra pożyczka wypada przyzwoicie. Niestety, ale miałem już do czynienia z wieloma firmami pożyczkowymi i tylko część z nich była poważna. Większość próbowała robić wały.
angel

Wróć do Opinie o firmach pożyczkowych