Opinie o Kredyty-Chwilówki. Czy warto u nich pożyczać?

Opinie o kredytach bez bik i pożyczkach pozabankowych
>

Opinie o Kredyty-Chwilówki. Czy warto u nich pożyczać?

Postautor: Barbie » 19 cze 2012, 09:14

Ostatnio w Szczecinie, kilka kroków od mojego domu otworzyli placówkę firmy Kredyty-Chwilówki. Nie sprawdziłam jeszcze ich oferty, zdążyłam jedynie zauważyć, że na mieście pojawiło się mnóstwo ulotkarzy, specjalnie oznaczonych samochodów itp. Na pewno widać ich na mieście, ale mnie interesują konkrety - czy są godni zaufania? czy pobierają duże prowizje i odsetki? czy w ogóle warto z nimi zaczynać?
Barbie

kredyty chwilówki opinie

Postautor: mikrus » 08 wrz 2012, 22:40

O firmie Kredyty Chwilówki mogę powiedziec tyle, że codziennie idąc do pracy spotykam osobę rozdającą przechodniom ulotki z ich ofertą. Co więcej pełno ulotek znajduję popołudni w skrzynce pocztowej. Widać, że bardzo nastawili się na marketing bezpośredni, wykorzystując przy tym narzędzia BTL. Poza tym jest to pewnie parabank jak każdy inny. Jeśli chodzi o znalezienie najlepszej pożyczki pozabankowej w Polsce, to z pomocą mogą przyjść niezależni doradcy finansowi Euroexpert.
mikrus

Re: Opinie o Kredyty-Chwilówki. Czy warto u nich pożyczać?

Postautor: antonio » 10 wrz 2012, 11:40

Jak się wie dokładnie jakie jest oprocentowanie i warunki umowy to warto. Główne wymagania to zatrudnione na umowę o pracę, bycie emerytem lub rolnikiem. Nie mogę znaleźć info czy jest opcja bez zaświadczeń o dochodach/wpływach. Firma nie upadnie, spokojnie.
antonio

Postautor: bogdanek » 18 wrz 2012, 20:09

Ja bym wymienił takie zalety kredytów chwilówek:

- 100 procentowa dostępność dla każdego klienta
- niskie raty spłacane co tydzień
- błyskawiczna decyzja kredytowa
- uproszczone procedury
- praktycznie do podpisania umowy kredytowej wystarczy dowód osobisty
bogdanek

Postautor: antonio » 24 wrz 2012, 09:03

bogdanek pisze:Ja bym wymienił takie zalety kredytów chwilówek:

- 100 procentowa dostępność dla każdego klienta
- niskie raty spłacane co tydzień
- błyskawiczna decyzja kredytowa
- uproszczone procedury
- praktycznie do podpisania umowy kredytowej wystarczy dowód osobisty

Nie dla każdego 100%, są ograniczenia wiekowe raczej.
antonio

Postautor: Mariusz_P » 08 sty 2013, 09:47

Z pewnością budzi zaufanie fakt, iż jako jedna z nielicznych firm - kredyty chwilówki działają nie tylko online więc każdy może sprawdzić sobie ofertę w placówce, porozmawiać na spokojnie z przedstawicielami itp. Poza tym firma działa naprawdę niemal w każdym większym i mniejszym mieście więc nie trudno ją znaleźć;)
Dla mnie ciekawa jest oferta kredytu konsolidacyjnego, który proponuje ta właśnie instytucja (raczej rzadko spotykany produkt w firmach prywatnych). Czy ktoś może skorzystał z takiego rozwiązania w ich firmie?
poradnik-finanse.pl - porady finansowe !
Mariusz_P

Postautor: motylek3 » 13 sie 2015, 09:03

Jeśli chodzi o kredyt pozabankowy, to najlepiej jest udać się do oddziału Profi Credit. Ja innym firmom zbytnio nie ufam, tą mam sprawdzoną i korzystam jak problemy dadzą o sobie znać. Mogę ją ocenić w trzech słowach : uczciwie, błyskawicznie i rzetelnie. ;)
motylek3

Postautor: Pampalini » 18 sie 2015, 14:01

Jak widzicie, że ktoś się świeżo zarejestrował i od razu chwali jakąś firmę tak jak ten wyżej, to do razu możecie być pewni, że to naganiacz i dodatkowo oszust, bo sam nigdy nie korzystał z tej drogiej pożyczki.
Pampalini
Administrator

Wróć do Opinie o firmach pożyczkowych