Opinie o Skok Stefczyka

Opinie o kredytach bez bik i pożyczkach pozabankowych
>

Opinie o Skok Stefczyka

Postautor: hero » 27 wrz 2012, 14:56

Skok Stefczyka to chyba jedna z bardziej znanych marek, prawda? Sam nie wiem do końca czy to jest bank, czy parabank, ale...
Czy warto im zaufać? Czy nie mają w swoich umowach pułapek? Jak z kosztami? Widziałem na stronie, że oni mają nawet lokaty terminowe...
hero

Komentarze na temat Skok Stefczyka

Postautor: jureks » 27 wrz 2012, 15:07

To niby wciąż jest para bank, ale bardzo popularny i zaufany. W sieci nie mają bardzo negatywnych opinii. Nie korzystałem nigdy z ich usług, ale mój kolega jest tam kierownikiem i twierdzi, że do żadnych przekrętów tam nie dochodzi. Z tego co wiem, to oni jednak sprawdzają klientów z BIK, ale obejmują ich rekomendacje MF. Oznacza to, że nawet jeśli będziecie mieli bardzo niskie dochody to i tak dostaniecie pożyczkę.
jureks

Skok Stefczyka - jakie opinie?

Postautor: malwin » 27 wrz 2012, 15:19

Pożyczałem od nich 5 tysięcy na 36 miesięcy. Rata wynosiła około 200 złotych, tak więc warunki naprawdę bardzo dobre - niewiele gorsze od banków. Sprawdzali mnie w BIK, sprawdzali również dochody. Nie miałem wysokich, ale mimo wszystko przyznano mi kwotę, o którą wnioskowałem. Skok Stefczyka jest ok. Mili ludzie, liberalna polityka, dobry kontakt. To nie była moja pierwsza przygoda z firmami pożyczkowymi, tak więc naprawdę widzę, jak duże są pomiędzy nimi widoczne różnice.
malwin

Re: Opinie o Skok Stefczyka

Postautor: thneer » 12 paź 2013, 09:39

ile wynosi rzeczywiste, realne oprocentowanie takiego kredytu-pożyczki?
thneer

Wróć do Opinie o firmach pożyczkowych