Porwetto Finance Polska S.C

Opinie o kredytach bez bik i pożyczkach pozabankowych
>

Porwetto Finance Polska S.C

Postautor: angel » 02 paź 2012, 15:05

Czy ktoś kojarzy tą firmę? Czytałem, że zajmują się pomaganiem osobom, które mają bardzo duże zobowiązania i spore problemy z ich spłacaniem.
Ponoć działalność dofinansowana z Unii Europejskiej. A jak to wygląda w praktyce? Czy nie jest to kolejny jeden, wielki kant? Bo mnie przynajmniej na to wygląda...
angel
 
Posty: 15
Rejestracja: 24 wrz 2012, 15:16

Re: Porwetto Finance Polska S.C

Postautor: majkus » 02 paź 2012, 15:12

Poczytaj w sieci - ta firma faktycznie miała pomagać osobom, które są mocno zadłuzone i tak jest. Podpisujesz umowę o mediację z bankami. Dzięki temu pomagają ewentualnie zmienić zasady spłaty, czy nawet częściowo umorzyć dług. Jednocześnie podpisujesz coś na zasadzie umowy pożyczki za ich pomoc - tak więc po prostu masz spłacać zobowiązanie u nich zaciągnięte. Generalnie radzę dokładnie czytać umowy - wiele rzeczy jakie w nich znajdziecie nie jest do końca oczywistych.
majkus
 
Posty: 15
Rejestracja: 24 wrz 2012, 14:54

Opinia o Porwetto Finance Polska S.C

Postautor: hero » 02 paź 2012, 15:17

Nie w każdym przypadku oferują mediacje z bankami. To zależy głównie od tego, w jakiej sytuacji się znajdujecie. Np. znajomej proponowali kredyty oddłużeniowej, tak więc defacto chodziło o zaciągnięcie kolejnego kredytu. Nie znam dokładnie warunków jakie im zaoferowano, ale raczej rewelacyjne nie były. Tak czy siak - czytać umowy. W sieci znajduję na ich temat dużo negatywów i pozytywów, tak więc wcale nie jest tak, że faktycznie pomagają.
hero
 
Posty: 15
Rejestracja: 27 wrz 2012, 14:51


Wróć do Opinie o firmach pożyczkowych

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron