Czy pożyczka bez BIK jest możliwa?

Jakie instytucje udzielają kredytów bez sprawdzania BIK
>

Czy pożyczka bez BIK jest możliwa?

Postautor: malamegi » 16 wrz 2012, 13:00

Czy można dostać w banku kredyt bez BIK? Kwestia ta interesuje bardzo wiele osób – głównie tych, którym spłacanie jakiegoś kredytu nastręcza bądź nastręczało problemy. Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi – nie. Nie ma takiej opcji. Żaden bank, przeprowadzając kredytowe procedury, nie pomija tak ważnego aspektu jak weryfikacja wnioskodawcy w Biurze Informacji Kredytowej. Ma to miejsce nawet wówczas, kiedy w rachubę wchodzi kredyt gotówkowy bez zaświadczeń.

Co prawda noty posiadane przez daną osobę w BIK nie są jedynym czynnikiem mającym wpływ na decyzję banku w sprawie wniosku, ale jest to niezwykle ważny czynnik, którym banki sugerują się w dużym stopniu. Ponieważ przywiązują one ogromną wagę do troski o swoje interesy, chcąc w takim stopniu w jakim jest to tylko możliwe zminimalizować ryzyko udzielenia kredytu osobie, której finansowa wiarygodność pozostawia wiele do życzenia. Tutaj koniecznie trzeba nadmienić, iż każdy ma prawo dowiedzieć się, co na jego temat figuruje w BIK. Raz na pół roku można bowiem otrzymać raport (w wersji podstawowej, za tę rozszerzoną trzeba zapłacić).

W przypadku, gdy czyjaś historia w BIK nie przedstawia się najlepiej, taka osoba musi szukać innych źródeł finansowania swych potrzeb. W takim układzie z pomocą przychodzi pożyczka pozabankowa. W przeciwieństwie do usług bankowych te świadczone przez pozabankowe instytucje są łatwo dostępne. Jest to zasługą między innymi tego, że firmy pożyczkowe nie sprawdzają potencjalnych klientów w BIK. W bardzo dużym stopniu wpływa to na popularność pożyczek pozabankowych.
malamegi
 
Posty: 20
Rejestracja: 12 sie 2012, 09:40

Pożyczka bez bik pod zastaw

Postautor: Kazimierz » 16 wrz 2012, 20:43

Z tego co ja się zdążyłem zorientować to pożyczki bez sprawdzania bik i ogólnie bez weryfikacji tych różnych baz to najłatwiej jest dostać jeśli mamy jakiś konkretny zastaw. Wtedy otwiera się trochę więcej możliwości i w zasadzie możemy nawet przebierać zarówno w firmach udzielających pożyczek pozabankowych bez bik jak i wśród ofert jakie mają prywatni inwestorzy udzielający pożyczek pod zastaw. Co może być zastawem użytym żeby dostać pożyczkę pozabankową lub kredyt od prywatnego inwestora? Najczęściej takim zastawem może być samochód, mieszkanie, działka budowlana lub rolna albo może to być też drogocenna biżuteria. Trzeba tylko zawsze być na 100% świadomym tego co się podpisuje i nie podpisywać umowy, której albo nie rozumiemy albo do końca nie akceptujemy. Pamiętajmy, że zarówno inwestor prywatny jak i firmy pozabankowe nie będą miały nawet grama skrupułów żeby wyegzekwować każdy grosz jaki został zainwestowany w udzieloną pożyczkę.
Kazimierz
 
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2012, 20:31

Re: Czy pożyczka bez BIK jest możliwa?

Postautor: bogdanek » 18 wrz 2012, 20:10

Pożyczka bez BIK jest możliwa. Niektóre instytucje pozabankowe przymykają oko na raporty biura informacji kredytowej. Można się spotkać także z sytuacją, w której firmy pożyczkowe weryfikują klienta w BIK jednak sprawdzają raporty za najbliższe okresy. Zatem przedawniona płatność sprzed kilku lat może nie mieć żadnego znaczenia. Chcę natomiast rozwiać inną wątpliwość forumowiczów. Mianowicie nikt nam nie pożyczy pieniędzy bez jakiejkolwiek zdolności kredytowej. Zawsze trzeba wykazać jakiś dochód-nawet jeśli to jest wynagrodzenie z pracy na czarno.
bogdanek
 
Posty: 20
Rejestracja: 18 wrz 2012, 07:02

Re: Czy pożyczka bez BIK jest możliwa?

Postautor: Natan » 07 sty 2013, 09:54

Pożyczka bez BIK jak najbardziej jest możliwa do uzyskania i to bez większych problemów, jednak tylko i wyłącznie w firmach prywatnych. Banki i Skoki tolerują około 90 dniowe opóźnienia (jednak nie wszystkie!). Przy dłuższych opóźnieniach w spłatach możemy zapomnieć o kredycie bankowym. Pozostają nam jedynie oferty prywatne ale i tu należy się dobrze zastanowić nad wyborem i nigdy nie brać tzw. pierwszej, lepszej oferty. Pożyczki i kredyty bez sprawdzania historii w BIK są dosyć kosztowne więc należy posiadać dodatkowe zabezpieczenie lub też stałe dochody, by nie brać tej najdroższej oferty czyli na sam dowód.
Porównaj oferty kredytowe 9 najlepszych firm pożyczkowych - tuk.pl !
Natan
 
Posty: 26
Rejestracja: 28 gru 2012, 17:09

Re: Czy pożyczka bez BIK jest możliwa?

Postautor: antonio » 28 sty 2013, 15:29

Kredyt na Dowód bez Zaświadczeń przez wiele lat udzielany był w bankach na zasadach typowego Kredyty Gotówkowego. Kredyt na dowód obecnie jest domeną parabanków a wszystko przez Wielką Troskę o rzekomą kieszeń obywatela. Kredyt Online na Dowód otrzymać jest jednak bardzo prosto. Należy przy tym całkowicie zapomnieć o bankach i wejść na stronę nieregulowanego rynku finansowego.

Kredyt Gotówkowy na Dowód był przez długi czas jednym z najpopularniejszych produktów bankowych. Każdy z nas widzi codziennie całą masę ogłoszeń typu Kredyty-Chwilówki. Parabanki od razu przejęły rynek i wprowadziły własny Kredyt Gotówkowy na Dowód bez Zaświadczeń. Szybki Kredyt na Dowód z powodzeniem odnajdziemy w kilka chwil za pomocą internetowych wyszukiwarek. Są jednak rzeczy, które Klient musi koniecznie wiedzieć zanim weźmie taki Szybki Kredyt Gotówkowy na Dowód.
[rozwiń całą treść]
antonio
 
Posty: 7
Rejestracja: 25 lip 2012, 06:27
Lokalizacja: Płock


Wróć do Gdzie są prawdziwe kredyty bez bik?

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron