Jak dostać kredyt mimo BIKU?

Jakie instytucje udzielają kredytów bez sprawdzania BIK
>

Jak dostać kredyt mimo BIKU?

Postautor: zypek » 08 paź 2012, 14:56

Czy istnieje bank, w którym można dostać kredyt, pomimo negatywnych wpisów w BIK?
Gdzie się udać? Który bank? Na jakich zasadach? Wszyscy mi wmawiają, że w mojej sytuacji nie ma żadnych szans na kredyt.
Mają rację? Nie ma szans nawet na kilka tysięcy złotych?
zypek

Jak dostać kredyt z bikiem?

Postautor: kajetan » 08 paź 2012, 15:17

Mało który bank jest skłonny dać pieniądze klientowi, który ma negatywną historię w BIK.
W zasadzie w 99% przypadków nie jest to możliwe. Jeśli jednak wasze grzechy są niewielkie, a np. macie konto w danym banku, na które od dawna wpływa kasa to można próbować. Możecie opisać sytuację - z czego wynikała wasza sytuacja. Różne sprawy w życiu się zdarzają, a jeśli zawsze byliście dobrymi klientami, to może dostaniecie te pieniądze?
kajetan

Kredyt w banku ze złym BIKiem?

Postautor: bruks » 08 paź 2012, 15:19

Nie ma co liczyć na kredyt. Być może jeśli grzechy są niewielkie, jakiś dzień spóźnienia czy coś, to przejdzie, ale ogólnie polityka banków jest bardzo restrykcyjna. Jeśli klient nie pilnował wcześniej swojego zobowiązania, to dlaczego miałby to robić teraz? W większości przypadków pozostaje wam próbowanie w firmach pożyczkowych. Oczywiście nie zaszkodzi wam wniosek w banku, ale pytanie czy taka strata czasu ma jakikolwiek sens.
bruks

Re: Jak dostać kredyt mimo BIKU?

Postautor: Natan » 20 sie 2013, 13:24

Niestety podałeś zbyt malo informacji o Twojej sytuacji, by stwierdzić czy masz szanse na kredyt bankowy czy też nie. Okazje się, że część banków akceptuje opóźnienia w spłacie nawet do 90 dni to naprawdę sporo, jednak wtedy koszty będą wyższe i często wymagane jest zabezpieczenie. Jeśli jednak Twoje opóźnienia trwały dłużej a do tego sytuacja finansowa nie wygląda najlepiej pozostają Ci jedynie rozwiązania pozabankowe.
Porównaj oferty kredytowe 9 najlepszych firm pożyczkowych - tuk.pl !
Natan

Postautor: mobilny » 04 wrz 2014, 11:47

provident ;) ewentualnie chwilówki ale są bardzo drogie, alternatywa pożyczki społecznościowe, ja polecam kasa-na-komornika bo sam z tego portalu korzystam, tanio i pewnie.
mobilny

Postautor: itek » 23 sie 2015, 09:11

Słyszałam dobre opinie na temat prawdopodobnie bardzo dobrze sprawdzają się w udzielaniu kredytów bez bik, big i krd. Warto zapoznać się z ofertą mam nadzieję, że na coś się przyda ten post.
itek

Postautor: ligol » 08 paź 2015, 22:06

Jeśli to kredyt na niskie kwoty to można skorzystać z porónywarek. Można pożyczyć pieniądze od 100 do 3000 zł, które muszą być zwrócone w ciągu 7, 14 lub 30 dni. Po raz pierwszy nie płaci się za uzyskanie pożyczki, jeśli spłaci się ją w terminie.
ligol

Postautor: aida » 07 wrz 2016, 09:55

W banku nie dostaniesz kredytu bez sprawdzania BIKu. Możesz poszukać pożyczki w różnego rodzaju firmach. Tylko trzeba pamiętać, żeby sprawdzić firmę dokładnie. Wiesz, jak długo jest na rynku, jaki ma kapitał (bo słyszałam o firmach, które brały jakieś opłaty, a później nie dawały pieniędzy). O, właśnie o tych opłatach - nie ufać firmom, które chcą jakichś pieniędzy przed udzieleniem pożyczki. I dokładnie czytać umowy. Najlepiej w domu, jesli jakaś firma nie da umowy, żeby poczytać na spokojnie - uciekać. Takich dobrych firm jest kilka na rynku. Całkiem fajna wydaje się oferta Janvest. Po pierwsze - bo spełniają warunki, które wymieniłam. Po drugie - bo mają przyzwoite oprocentowanie. RRSO jak w większości banków. W porównaniu z niektórymi - nawet taniej.
aida

Postautor: Walo331 » 07 lut 2017, 14:45

Próbuj do skutku. Nie zapominając o zdrowym rozsądku.
Walo331

Postautor: Horazio » 21 mar 2017, 13:12

A może warto pomyśleć nad pożyczkami? Na stronie Total Money http://www.totalmoney.pl/szybkie_pozyczki_gotowkowe można znaleźć oferty firm zajmujących się udzielaniem tego typu pożyczek. Wystarczy spędzić przy tym nieco czasu i z pewnością uda się znaleźć coś, co będzie spełniać Twoje oczekiwania ;)
Horazio

Wróć do Gdzie są prawdziwe kredyty bez bik?