Limit kredytowy bez bik i zaświadczeń

Jakie instytucje udzielają kredytów bez sprawdzania BIK
>

Limit kredytowy bez bik i zaświadczeń

Postautor: malwin » 01 paź 2012, 14:55

Czy istnieje możliwość otrzymania środków w ramach limitu kredytowego, bez jakichkolwiek zaświadczeń i sprawdzania w BIK?
Jeśli tak, to proszę o konkretne wskazanie banków i warunków, na jakich można otrzymać te środki.
malwin
 
Posty: 12
Rejestracja: 27 wrz 2012, 14:53

Gdzie po limit kredytowy bez bik i zaświadczeń

Postautor: karel » 01 paź 2012, 15:03

W zasadzie żaden bank nie da wam limitu kredytowego bez zaświadczeń. Jest jeden bank, który może dać wam propozycję limitu w koncie na start, bez zaświadczeń o zarobkach, ale ten limit jest przyznawany na podstawie waszych dotychczasowych doświadczeń we współpracy z bankami. Tak więc jeśli macie negatywne wpisy w bik to nie ma szans na jakikolwiek limit. Generalnie banki wymagają dokumentów - jeśli chcecie dostać kredyt bez nich, to musicie czekać na promocje, ale być również czyści w BIK-u.
karel
 
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2012, 15:02

Jak zdobyć limit kredytowy bez bik i zaświadczeń

Postautor: jureks » 01 paź 2012, 15:10

Nie macie szans na takie warunki w banku. Banki mają jasno sprecyzowane zasady działania, działają na zasadach banalne prostych - nie mogą łamać prawa. Nawet jeśli któryś bank będzie dawał możliwość wnioskowania o środki bez zaświadczeń czy bik, to i tak w praktyce klient jest sprawdzany. Tylko firmy para bankowe mogą nie sprawdzać was z biku, bo nie zawsze mają do niego dostęp. Chociaż np. Skok Stefczyka faktycznie ma dostęp do bik. Podobnie z zaświadczeniami. Nikt wam nie da kasy nie widząc czy będzie was stać na jej oddanie.
jureks
 
Posty: 15
Rejestracja: 27 wrz 2012, 14:52


Wróć do Gdzie są prawdziwe kredyty bez bik?

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron