Pożyczka na rozwój firmy

Pożyczki od instytucji niebankowych.
>

Pożyczka na rozwój firmy

Postautor: kajetan » 12 paź 2012, 15:23

Jestem w BIk - temat z przed 3 lat. Nie spłacałem rat w terminie, miałem problemy finansowe. Teraz już z nich wyszedłem.
Prowadzę firmę już od roku. Potrzebuję środków na jej niezbędny rozwój. Jakie macie dla mnie propozycje?
Od kogo mogę dostać jakiekolwiek pieniądze? Choćby kilka tysięcy?
kajetan

Pożyczka bez bik na firmę

Postautor: bruks » 12 paź 2012, 15:26

Gdybyś miał firmę od roku, ale bez negatywnych wpisów w bik, to pewnie kredyt byś otrzymał
Wprawdzie część banków oczekuje, że działalność jest prowadzona od 2 lat, ale większości wystarczy jeden rok.
Pozostają ci firmy pożyczkowe - w bankach będzie problem. Źle patrzą na ludzi z negatywnym bikiem, ale oczywiście możesz próbować.
Zapytaj w Providencie, Dobrej Pożyczce. Czasami promocje w takich firmach są naprawdę atrakcyjne.
bruks

Pożyczka na rozwój działalności

Postautor: zypek » 12 paź 2012, 15:33

W przypadku banków nie masz większych szans. Dosyć, że mają maksymalnie wyśrubowane oczekiwania, to jeszcze w dodatku nie ma szans na dostanie kasy mając negatywne wpisy w BIKu. Kredyty dla firm od dłuższego czasu są na cenzurowanym. Ich otrzymanie jest bardzo trudne, nawet jeśli masz dochody i to wysokie. Część banków wymyśliła sobie przyznawanie kredytów wyłącznie wtedy, gdy firma działa od 2 lat, a to już gruba przesada.
zypek

Wróć do Firmy oferujące uczciwe pożyczki pozabankowe