Pożyczki bankowe dla bezrobotnych

Pożyczki od instytucji niebankowych.
>

Pożyczki bankowe dla bezrobotnych

Postautor: karel » 26 wrz 2012, 14:47

Jak wiadomo, podstawą do otrzymania kredytu bankowego są dochody, z reguły wysokie i dobra historia współpracy z bankami.
Tak więc bezrobotny nie ma żadnych szans na kredyt bankowy. A jak to wygląda w przypadku firma para bankowych? Słyszy się o pożyczkach bez bik, bez zaświadczeń o dochodach, na sam dowód. Czy w praktyce takie ofert są dostępne?
karel
 
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2012, 15:02

Re: Pożyczki bankowe dla bezrobotnych

Postautor: angel » 26 wrz 2012, 14:57

Pożyczka dla bezrobotnego możliwa jest tylko w jednym wydaniu - jeśli dana firma pożyczkowa proponuje swoim klientom środki bez jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, co jest rzadkością. Klient bez żadnych dochodów jest tym najgorszym rodzajem klienta. Jeśli klient ma wpisy w BIK, ale mimo wszystko posiada dochody, to firma pożyczkowa może w przyszłości ściągnąć środki przez komornika. Przy braku dochodów, nie ma nawet sposobu na odzyskanie tych pieniędzy.
angel
 
Posty: 15
Rejestracja: 24 wrz 2012, 15:16

Pożyczka dla bezrobotnego

Postautor: majkus » 26 wrz 2012, 15:06

Jeśli jako bezrobotni dostaniecie pożyczkę to tylko na kosztownych warunkach. Nie sądzę by firmy takie jak Provident, podejmowały takie ryzyko - raczej nie ma to szans. Moim zdaniem możecie liczyć jedynie na pożyczkę w firmach, które decydują się na ryzyko, ale przy możliwym wysokim zarobku. Dla was to również może być spory problem, bo jeśli nie będziecie tych środków spłacali terminowo to dojdą kolejne problemy. Firmy pożyczkowe nie przebierają w środkach, niestety.
majkus
 
Posty: 15
Rejestracja: 24 wrz 2012, 14:54

Re: Pożyczka dla bezrobotnego

Postautor: Mariusz_P » 08 mar 2013, 18:05

majkus pisze:Jeśli jako bezrobotni dostaniecie pożyczkę to tylko na kosztownych warunkach. Nie sądzę by firmy takie jak Provident, podejmowały takie ryzyko - raczej nie ma to szans. Moim zdaniem możecie liczyć jedynie na pożyczkę w firmach, które decydują się na ryzyko, ale przy możliwym wysokim zarobku. Dla was to również może być spory problem, bo jeśli nie będziecie tych środków spłacali terminowo to dojdą kolejne problemy. Firmy pożyczkowe nie przebierają w środkach, niestety.


Właśnie Provident, mimo mylnych przekonań, nie udziela pożyczek osobom bezrobotnym, zawsze pyta potencjalnych klientów o zarobki, umowy są podpisywane w mieszkaniu klienta więc dodatkowo ocenia też na tej podstawie jego zdolność. Jak się okazuje, mimo ogromnej konkurencji na rynku prywatnych pożyczek, firma Provident ostatnio zaostrzyła warunki co do udzielania pożyczek i naprawdę jest trudniej uzyskać u nich kredyt.
poradnik-finanse.pl - porady finansowe !
Mariusz_P
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2012, 13:54


Wróć do Firmy oferujące uczciwe pożyczki pozabankowe

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron